NBA-koploper Denver Nuggets wint zevende duel op rij
DENVER (ANP) - De Amerikaanse basketbalgrootmacht Denver Nuggets heeft in de NBA zijn zevende wedstrijd op rij gewonnen. De koploper van de westelijke divisie was in eigen stadion te sterk voor Portland Trail Blazers, dat juist zijn achtste uitduel op rij verloor (122-113). Vedette Nikola Jokic was wederom belangrijk voor de Nuggets, met 36 punten.
Maar daarmee was de Servische Jokic niet de meest trefzeker man van het veld. Die speelde in de vorm van Damian Lillard voor de Blazers. De Amerikaan was goed voor 44 punten. Toch kon hij niet voorkomen dat de koploper zijn veertiende opeenvolgende thuiszege boekte.
Zo wonnen de Nuggets hun 31e wedstrijd na 44 speelrondes. In de westelijke competitie volgt Memphis Grizzlies op korte afstand met dertig zeges uit 43 duels.
Meer uit Sport
HILVERSUM (ANP) - Schaatser Kjeld Nuis slaat het NK sprint van komend weekend over en heeft zijn seizoen beëindigd. De winnaar van olympisch brons op de 1500 meter in Milaan had zich in Thialf nog kunnen plaatsen voor het WK sprint van een week later, maar dat ziet hij niet zitten.
4 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump geeft de Presidential Medal of Freedom aan Connor Hellebuyck, de keeper van het ijshockeyteam dat zondag goud won op de Olympische Spelen. Hij speelde met belangrijke reddingen een grote rol in de finale.
6 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De rechter-commissaris op Curaçao heeft dinsdagmiddag (lokale tijd) de hechtenis van tophonkballer Jonathan Schoop (34) opgeheven. Schoop blijft nog wel verdachte in een grootschalig onderzoek naar illegaal wapenbezit.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia hebben dinsdagmiddag de olympische medaillewinnaars geëerd tijdens een ontvangst op Paleis Noordeinde. Tijdens de huldiging werd een traditionele groepsfoto gemaakt aan de voorzijde van het Haagse paleis.
17 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De nieuwe olympische kampioenen zijn dinsdag geridderd in de Orde van Oranje-Nassau. Schaatssters Jutta Leerdam, Femke Kok, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kregen een lintje, net als shorttrackers Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat.
19 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.
20 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.
21 uur geleden