Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NBA-club Boston Celtics schorst coach Udoka heel seizoen

NBA-club Boston Celtics schorst coach Udoka heel seizoen

BOSTON (ANP) - De Amerikaanse basketbalcoach Ime Udoka is door de NBA-ploeg Boston Celtics voor het hele seizoen geschorst vanwege het overtreden van de gedragscode van de club. Volgens meerdere Amerikaanse media had de trainer een relatie met een medewerker van de club. Later wordt bekendgemaakt of Udoka het team volgend seizoen wel weer mag leiden.

Volgens een verklaring van de topploeg Boston Celtics heeft Udoka zijn excuses aangeboden aan fans en spelers en heeft hij de straf geaccepteerd. De voormalig assistent-coach van San Antonio Spurs, Philadelphia 76ers en Brooklyn Nets zal verder geen commentaar geven. De straf zou een van de zwaarste ooit zijn die is opgelegd aan een hoofdcoach in de hoogste Amerikaanse profliga.

De 45-jarige Udoka leidde Boston Celtics vorig seizoen naar de finale van de NBA, waarin de ploeg verloor van Golden State Warriors. Het was zijn eerste jaar bij Boston. Voor de komende jaargang, die over een paar weken begint, wordt Boston gezien als een van de favorieten voor de titel.

Meer uit Sport

Zwemster Van Wijk naar WK-finale 50 meter vrij, Steenbergen niet

SINGAPORE (ANP) - Milou van Wijk heeft op de WK zwemmen in Singapore de finale bereikt op de 50 meter vrije slag. De 20-jarige Zwijndrechtse zwom de tweede tijd: 24,29. Alleen de Poolse Katarzyna Wasick was sneller: 24,19.

6 minuten geleden
Beachvolleyballers Boermans en De Groot naar halve finale van EK

DÜSSELDORF (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot hebben de halve eindstrijd bereikt van het Europees kampioenschap in Düsseldorf. Ze versloegen het Franse koppel Téo Rotar en Arnaud Gauthier-Rat in een spannende kwartfinale: 13-21 21-17 15-12.

18 minuten geleden
Zwemster McKeown maakt reputatie waar met tweede WK-goud

SINGAPORE (ANP) - De Australische zwemster Kaylee McKeown heeft op de WK haar reputatie waargemaakt door de 200 meter rugslag te winnen. De regerend olympisch kampioene finishte in 2.03,33. Dat is de op twee na beste tijd ooit gezwommen.

20 minuten geleden
Verstappen stelt met twaalfde tijd opnieuw teleur in training

BOEDAPEST (ANP) - Max Verstappen blijft ontevreden over zijn Red Bull. De wereldkampioen was ook in de derde vrije training van de Grote Prijs van Hongarije veel langzamer dan zijn concurrenten. Hij reed de twaalfde tijd.

22 minuten geleden
Wereldkampioen Richardson gearresteerd na geweld op vliegveld

SEATTLE (ANP/RTR) - De Amerikaanse atlete Sha'Carri Richardson is gearresteerd op een vliegveld in Seattle. De regerend wereldkampioen op de 100 meter zou ruzie hebben gekregen met een man met wie ze reisde en hem tegen een paal hebben geduwd.

5 uur geleden
Steenbergen en Van Wijk naar halve finale 50 meter vrije slag

SINGAPORE (ANP) - Marrit Steenbergen en Milou van Wijk hebben zich geplaatst voor de halve finales van de 50 meter vrije slag op de wereldkampioenschappen zwemmen in Singapore. Van Wijk ging met de tweede tijd (24,39 seconden) naar de halve eindstrijd. Steenbergen zwom de achtste tijd in de series (24,62).

5 uur geleden
Zwemmer Corbeau pakt op WK brons op 200 meter schoolslag

SINGAPORE (ANP) - Caspar Corbeau heeft bij de wereldkampioenschappen langebaan in Singapore een bronzen medaille gewonnen. De 24-jarige Amerikaans-Nederlandse zwemmer deed 2.07,73 over zijn race, een persoonlijk record.

23 uur geleden