Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nauber verlengt contract bij Go Ahead Eagles tot 2023

Nauber verlengt contract bij Go Ahead Eagles tot 2023

DEVENTER (ANP) - De Duitse verdediger Gerrit Nauber heeft zijn aflopende contract bij Go Ahead Eagles met een jaar verlengd. Hij blijft tot de zomer van 2023 verbonden aan de voetbalclub uit Deventer.

De 30-jarige Nauber kwam in de zomer van 2021 naar Go Ahead Eagles en heeft sindsdien 29 wedstrijden gespeeld in de competitie en de KNVB-beker. Go Ahead Eagles is zijn eerste buitenlandse club. Hij kwam van SV Sandhausen naar Deventer.

"Met zijn ervaring en rust is hij dit seizoen van grote waarde geweest voor ons team. Als je als team succesvol bent, ontstaat er altijd interesse in spelers. Dat we er desondanks in geslaagd zijn om Gerrit voor nog een jaar aan de club te binden, stemt ons dan ook tot grote tevredenheid", zegt Paul Bosvelt, technisch directeur van Go Ahead.

De trainer van de club uit Deventer Kees van Wonderen vertrekt wel komende zomer. Hij gaat naar sc Heerenveen. Er is nog geen nieuwe trainer aangesteld bij Go Ahead Eagles.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

9 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

14 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden