Nauber verlengt contract bij Go Ahead Eagles tot 2023
DEVENTER (ANP) - De Duitse verdediger Gerrit Nauber heeft zijn aflopende contract bij Go Ahead Eagles met een jaar verlengd. Hij blijft tot de zomer van 2023 verbonden aan de voetbalclub uit Deventer.
De 30-jarige Nauber kwam in de zomer van 2021 naar Go Ahead Eagles en heeft sindsdien 29 wedstrijden gespeeld in de competitie en de KNVB-beker. Go Ahead Eagles is zijn eerste buitenlandse club. Hij kwam van SV Sandhausen naar Deventer.
"Met zijn ervaring en rust is hij dit seizoen van grote waarde geweest voor ons team. Als je als team succesvol bent, ontstaat er altijd interesse in spelers. Dat we er desondanks in geslaagd zijn om Gerrit voor nog een jaar aan de club te binden, stemt ons dan ook tot grote tevredenheid", zegt Paul Bosvelt, technisch directeur van Go Ahead.
De trainer van de club uit Deventer Kees van Wonderen vertrekt wel komende zomer. Hij gaat naar sc Heerenveen. Er is nog geen nieuwe trainer aangesteld bij Go Ahead Eagles.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen FC Utrecht moeizaam gewonnen. De koploper stond bij rust nog met 1-0 achter, maar draaide die achterstand in de tweede helft om: 1-2. Het betekende voor PSV de veertiende achtereenvolgende zege in een uitduel in de competitie. Dat lukte sinds de invoering van de Eredivisie in 1956 nog geen enkele club.
40 minuten geledenBARCELONA (ANP/Belga) - FC Barcelona moet verdediger Andreas Christensen de komende maanden missen. De Deen heeft op training een gedeeltelijke scheur in de voorste kruisband van zijn linkerknie opgelopen, zo maakte de club bekend.
46 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Gonçalo Borges begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het thuisduel met FC Twente. Hij krijgt de voorkeur boven Aymen Sliti, die woensdag niet kon overtuigen in het verloren bekerduel met SC Heerenveen. Jan Plug vervangt linksback Jordan Bos, die niet bij de selectie zit.
1 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/DPA) - Real Sociedad heeft Pellegrino Matarazzo aangetrokken als nieuwe trainer. De 48-jarige Amerikaan is de opvolger van Sergio Francisco, die een week eerder werd ontslagen.
2 uur geledenKUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De Aziatische voetbalbond komt met een eigen Nations League. De bond wil hiervoor de periodes voor interlands van de FIFA gebruiken, maar kwam nog niet met een datum voor de eerste editie.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Joey Veerman doet zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog gewoon mee bij PSV. De middenvelder maakt in de winterstop vermoedelijk de overstap naar Fenerbahçe. Veerman vormt in de Galgenwaard een middenveld met Paul Wanner en Guus Til.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zijn excuses aangeboden na zijn overtreding op Virgil van Dijk in de competitiewedstrijd van Tottenham Hotspur tegen Liverpool. De aanvaller van de Spurs werd van het veld gestuurd in de door Liverpool gewonnen wedstrijd (1-2) na een zware tackle op Van Dijk.
4 uur geleden