Napoli wint topper in Serie A van Juventus
NAPELS (ANP) - Napoli heeft de topper in de Serie A tegen Juventus gewonnen. De regerend landskampioen uit Napels was in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-1 te sterk.
Juventus verzuimt door de nederlaag dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Turijn staat tweede met 57 punten. Dat zijn er twaalf minder dan Inter dat maandag tegen Genoa speelt. Napoli klom naar de zevende plaats met 43 punten.
Khvicha Kvaratskhelia schoot Napoli vlak voor de rust op voorsprong. In de tweede helft zocht Juventus naar de gelijkmaker. Die viel pas in de slotfase. Federico Chiesa schoot vanaf rechts in de verre linkerhoek de 1-1 binnen.
Kort voor het einde kreeg de thuisploeg een strafschop na een overtreding op Victor Osimhen. Die nam de strafschop zelf, maar schoot zwak in, waardoor Wojciech Szczesny kon redden. Uit de rebound scoorde Giacomo Raspadori alsnog.
Meer uit Voetbal
VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
50 minuten geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
1 uur geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Amourricho van Axel Dongen kon zijn emoties nauwelijks meer de baas na zijn gelijkmaker voor sc Heerenveen in de slotfase van het duel met Feyenoord (2-2). "Er ging zoveel door me heen", glunderde de aanvaller. "Al die blessures en al die mooie momenten die ik daardoor waarschijnlijk heb moeten missen. Er kwam echt veel bij mij los."
2 uur geleden