Napoli wint topper in Serie A van Juventus
NAPELS (ANP) - Napoli heeft de topper in de Serie A tegen Juventus gewonnen. De regerend landskampioen uit Napels was in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-1 te sterk.
Juventus verzuimt door de nederlaag dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Turijn staat tweede met 57 punten. Dat zijn er twaalf minder dan Inter dat maandag tegen Genoa speelt. Napoli klom naar de zevende plaats met 43 punten.
Khvicha Kvaratskhelia schoot Napoli vlak voor de rust op voorsprong. In de tweede helft zocht Juventus naar de gelijkmaker. Die viel pas in de slotfase. Federico Chiesa schoot vanaf rechts in de verre linkerhoek de 1-1 binnen.
Kort voor het einde kreeg de thuisploeg een strafschop na een overtreding op Victor Osimhen. Die nam de strafschop zelf, maar schoot zwak in, waardoor Wojciech Szczesny kon redden. Uit de rebound scoorde Giacomo Raspadori alsnog.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
4 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
5 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
5 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
14 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden