Napoli wint topper in Serie A van Juventus
NAPELS (ANP) - Napoli heeft de topper in de Serie A tegen Juventus gewonnen. De regerend landskampioen uit Napels was in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-1 te sterk.
Juventus verzuimt door de nederlaag dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Turijn staat tweede met 57 punten. Dat zijn er twaalf minder dan Inter dat maandag tegen Genoa speelt. Napoli klom naar de zevende plaats met 43 punten.
Khvicha Kvaratskhelia schoot Napoli vlak voor de rust op voorsprong. In de tweede helft zocht Juventus naar de gelijkmaker. Die viel pas in de slotfase. Federico Chiesa schoot vanaf rechts in de verre linkerhoek de 1-1 binnen.
Kort voor het einde kreeg de thuisploeg een strafschop na een overtreding op Victor Osimhen. Die nam de strafschop zelf, maar schoot zwak in, waardoor Wojciech Szczesny kon redden. Uit de rebound scoorde Giacomo Raspadori alsnog.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
10 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
5 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
6 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
6 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
7 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
17 uur geleden