Napoli wint met moeite bij Salernitana
SALERNO (ANP) - Napoli heeft met de tiende zege in elf duels de koppositie in de Italiaanse Serie A behouden. De ploeg van coach Luciano Spalletti had de nodige moeite met Salernitana. Dankzij een doelpunt van de Pool Piotr Zielinski werd een benauwde 1-0-zege behaald bij de ploeg die alleen Cagliari nog onder zich weet.
Beide ploegen beëindigden het duel met tien man. In de 70e minuut raakte de thuisclub de Cyprioot Grigoris Kastanos kwijt na een rechtstreekse rode kaart wegens een overtreding. Hetzelfde overkwam Napoli-verdediger Kalidou Koulibaly 7 minuten later. Napoli heeft 31 punten. AC Milan volgt op 3 punten en speelt zondagavond nog uit tegen AS Roma.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay is blij met zijn nieuwe contract bij Corinthians. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft een verbintenis getekend die medio 2028 afloopt.
53 minuten geledenNICE (ANP) - Axel Witsel vervolgt zijn loopbaan bij OGC Nice. De 37-jarige Belg heeft een contract voor een seizoen ondertekend bij de club uit het zuiden van Frankrijk.
53 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Jamal Musiala is voor de tweede keer in vier dagen onwel geworden. De international van Duitsland voelde zich kort na zijn invalbeurt in een gewonnen oefenduel van Bayern München met FC Heidenheim (4-2) niet lekker en ging op de grond zitten.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de komst van Rodri bevestigd. De 30-jarige middenvelder heeft een contract van vier jaar ondertekend bij de kampioen van Spanje. Hij komt over van Manchester City.
4 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Voetballer Yael Trepy (20) wordt kunstmatig in slaap gehouden en ligt aan de beademing. Dat meldt zijn club Cagliari dinsdag in een update over zijn gezondheid. De Italiaanse club maakte maandag bekend dat de jonge Fransman is opgenomen op de intensive care.
4 uur geledenTURIJN (ANP) - Doelman Guglielmo Vicario speelt dit seizoen voor Juventus. De club uit Turijn huurt de 29-jarige Italiaan van Tottenham Hotspur.
6 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalcompetitie Premier League gaat dit seizoen voor het eerst bevindingen van het onafhankelijke Key Match Incidents (KMI) Panel, dat beslissingen van scheidsrechters en de VAR beoordeelt, publiceren. Dit moet zorgen voor meer transparantie, zo meldt de topcompetitie dinsdag.
8 uur geleden