Napoli wint met moeite bij Salernitana
SALERNO (ANP) - Napoli heeft met de tiende zege in elf duels de koppositie in de Italiaanse Serie A behouden. De ploeg van coach Luciano Spalletti had de nodige moeite met Salernitana. Dankzij een doelpunt van de Pool Piotr Zielinski werd een benauwde 1-0-zege behaald bij de ploeg die alleen Cagliari nog onder zich weet.
Beide ploegen beëindigden het duel met tien man. In de 70e minuut raakte de thuisclub de Cyprioot Grigoris Kastanos kwijt na een rechtstreekse rode kaart wegens een overtreding. Hetzelfde overkwam Napoli-verdediger Kalidou Koulibaly 7 minuten later. Napoli heeft 31 punten. AC Milan volgt op 3 punten en speelt zondagavond nog uit tegen AS Roma.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
4 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
11 uur geleden