
Napoli voorlopig zonder Lozano en Koulibaly
NAPELS (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Napoli moet het voorlopig doen zonder Hirving Lozano en Kalidou Koulibaly. De twee vaste krachten uit het elftal van trainer Gennaro Gattuso vielen zondag geblesseerd uit tijdens het verloren competitieduel met Lazio (2-0). Koulibaly, bij afwezigheid van de geblesseerde Lorenzo Insigne de aanvoerder van Napoli, moest zich kort na rust laten vervangen. Oud-PSV'er Lozano strompelde een kwartier voor tijd naar de kant.
De medische staf van Napoli vreesde in eerste instantie voor een mogelijke botbreuk bij de Mexicaanse aanvaller, maar de schade bleek beperkt te blijven tot een zware kneuzing. Lozano maakte dit seizoen in twaalf competitieduels zes doelpunten. De Senegalese verdediger Koulibaly heeft een spierblessure. Hij staat zeker tien dagen aan de kant. Napoli, de nummer 5 van de Serie A, speelt woensdag tegen Torino en neemt het na de feestdagen op 3 januari op tegen Cagliari.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist ook de tweede wedstrijd van Real Madrid op het WK voor clubs. Trainer Xabi Alonso heeft zijn sterspeler niet opgenomen in zijn selectie voor het duel met de Mexicaanse club Pachuca.
13 minuten geledenZILINA (ANP) - Michael Reiziger was een gelukkige bondscoach na de zege op Portugal (1-0) in de kwartfinale van het EK in Slowakije. "Het was een fantastische avond", zei hij bij Ziggo Sport. "We hebben gevochten als leeuwen."
19 minuten geledenZILINA (ANP) - Ernest Poku was de gevierde man bij Jong Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Portugal. De invaller kwam in de 79e minuut in het veld en schoot vijf minuten later de winnende treffer binnen in Zilina (1-0).
1 uur geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje is op karakter doorgedrongen tot de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger speelde ruim zeventig minuten met tien man tegen Portugal na een rode kaart voor Ruben van Bommel. Een treffer van de ingevallen Ernest Poku in de slotfase volstond voor een zege (1-0).
1 uur geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje staat in de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg versloeg de leeftijdsgenoten van Portugal in de kwartfinale door een treffer van de ingevallen Ernest Poku (1-0). De talenten van bondscoach Michael Reiziger speelden ruim zeventig minuten met een man minder.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Jonker van de Nederlandse voetbalsters neemt Shanice van de Sanden, Merel van Dongen, Jill Baijings en Regina van Eijk niet mee naar het EK in Zwitserland. Veerle Buurman, Chasity Grant, Daniëlle de Jong en Ilse van der Zanden staan voor hun eerste grote toernooi met Oranje.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente voetbalt vanaf komend seizoen voor sc Heerenveen. De Friezen nemen de 26-jarige aanvaller over van de Schotse club Hibernian. Vente ondertekende een contract voor vier jaar bij zijn nieuwe werkgever.
10 uur geleden