Napoli verliest van Sassuolo in strijd om tweede plaats
NAPELS/ROME (ANP) - Sassuolo heeft in de Serie A het gevecht met Napoli om de tweede plaats in de Serie A gewonnen. Het onderlinge duel in Napels eindigde in 0-2. Manuel Locatelli benutte in de 59e minuut een strafschop waarna Maxime Lopez het duel diep in de extra tijd besliste.
AC Milan, dat met 2-1 won bij Udinese, leidt met zestien punten, gevolgd door Sassuolo met veertien punten. Titelhouder Juventus, dat Spezia met 4-1 versloeg, staat derde met twaalf punten. Napoli, één van de tegenstanders van AZ in de Europa League, zakte naar de vijfde plek met elf punten.
AS Roma was op eigen veld met 2-0 te sterk voor Fiorentina. Leonardo Spinazzola en Pedro kwamen voor de thuisclub tot scoren. Verdediger Rick Karsdorp werd in de 72e minuut bij AS Roma gewisseld. De Romeinse ploeg staat zevende en Fiorentina neemt de elfde plek in.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
5 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
18 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
18 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
18 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
18 uur geleden