Napoli verliest van Parma bij debuut Gattuso
NAPELS (ANP) - Napoli heeft bij het debuut van trainer Gennaro Gattuso een pijnlijke nederlaag geleden tegen Parma. In de derde minuut van de blessuretijd maakte Gervinho uit een counter het winnende doelpunt: 1-2.
Parma nam al na vier minuten de leiding via Dejan Kulusevski en na ruim een uur maakte Arek Milik met een kopbal gelijk. Dat deed de Pool op aangeven van Dries Mertens, die kort daarvoor in het veld was gekomen. In de slotfase werd Hirving Lozano nog ingebracht, maar Napoli wist geen zege af te dwingen.
Napoli maakt een slechte periode door. De laatste zege in de Serie A dateert van 19 oktober, toen Hellas Verona met 2-0 werd verslagen. Door de vijfde nederlaag van het seizoen staat Napoli nu achtste. Parma is de club nu gepasseerd en staat zevende.
Oud-voetballer Gattuso (41) werd woensdag aangesteld bij Napoli, dat Carlo Ancelotti ontsloeg.
Meer uit Voetbal
LILLE (ANP/AFP) - Manchester City heeft de komst van Ayyoub Bouaddi afgerond. De 18-jarige middenvelder vertrekt bij Lille en heeft zijn handtekening onder een vijfjarig contract gezet.
45 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord neemt geen supporters mee naar de komende uitduels met NEC en PEC Zwolle. De leiding van de club heeft deze maatregel genomen na het vuurwerkgeweld van afgelopen zondag in het uitduel met SC Cambuur, waarbij zeven fans van de thuisploeg gewond raakten.
1 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Supporters van SC Cambuur snappen niet waarom fans van FC Twente zondag niet welkom zijn in Leeuwarden. "Het opvallende aan deze maatregel is dat supporters die nog moeten afreizen naar Leeuwarden gestraft worden voor iets waar ze part noch deel aan hebben. Of worden de supporters al gestraft voordat er überhaupt iets heeft voorgevallen? Hoe dan ook, een compleet absurde maatregel", laat de supportersvereniging Cambuur Culture weten.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Louis van Gaal heeft alle vertrouwen in Xavi Hernández, de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal. Dat heeft de 75-jarige Amsterdammer laten weten in een videoboodschap.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ryan van de Pavert keert terug naar Ajax. De 20-jarige middenvelder ondertekende eind juni een huurcontract voor een seizoen bij SC Cambuur, maar vertrekt vanwege persoonlijke omstandigheden uit Leeuwarden.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De gemeente Rotterdam kan nog niet zeggen of er zondag extra maatregelen genomen worden bij de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen ADO Den Haag. Donderdag is er eerst een evaluatie van het vuurwerkincident bij SC Cambuur in Leeuwarden, zegt een woordvoerder van de gemeente.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Als er geen verdachten worden aangehouden voor het vuurwerkincident bij SC Cambuur, dan zijn Feyenoord-supporters niet welkom in Nijmegen wanneer de Rotterdamse club tegen NEC speelt. Dat heeft de burgemeester van Nijmegen, Hubert Bruls, gezegd bij WNL-talkshow Goedenavond Nederland.
12 uur geleden