Napoli verliest van Parma bij debuut Gattuso
NAPELS (ANP) - Napoli heeft bij het debuut van trainer Gennaro Gattuso een pijnlijke nederlaag geleden tegen Parma. In de derde minuut van de blessuretijd maakte Gervinho uit een counter het winnende doelpunt: 1-2.
Parma nam al na vier minuten de leiding via Dejan Kulusevski en na ruim een uur maakte Arek Milik met een kopbal gelijk. Dat deed de Pool op aangeven van Dries Mertens, die kort daarvoor in het veld was gekomen. In de slotfase werd Hirving Lozano nog ingebracht, maar Napoli wist geen zege af te dwingen.
Napoli maakt een slechte periode door. De laatste zege in de Serie A dateert van 19 oktober, toen Hellas Verona met 2-0 werd verslagen. Door de vijfde nederlaag van het seizoen staat Napoli nu achtste. Parma is de club nu gepasseerd en staat zevende.
Oud-voetballer Gattuso (41) werd woensdag aangesteld bij Napoli, dat Carlo Ancelotti ontsloeg.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de vijfde wedstrijd van het seizoen de eerste punten verspeeld in de Bundesliga. In eigen huis gaf de koploper tegen Werder Bremen een 2-0-voorsprong weg en moest genoegen nemen met 2-2.
32 minuten geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft de eerste periode in de eerste divisie gewonnen. De club van trainer Vincent Heilmann won met 3-0 van RKC Waalwijk en stelde daarmee de periodetitel veilig.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste competitiewedstrijd na de interlandbreak met 2-0 gewonnen van sc Heerenveen. De landskampioen won in Eindhoven dankzij een treffer van Guus Til en een eigen doelpunt van Marcus Linday, een opsteker na de nederlaag in het vorige Eredivisieduel met FC Twente.
1 uur geledenFELCSÚT (ANP) - De voetbalsters van Oranje zijn een stap dichter bij een ticket voor het WK voetbal van volgend jaar. Nederland boekte in de eerste van twee play-offwedstrijden tegen Hongarije de grootste overwinning onder bondscoach Arjan Veurink: 0-8. In de Pancho Aréna in het Hongaarse Felcsút was het klasseverschil groot; bij rust was het al 0-4.
1 uur geledenNYON (ANP/RTR) - Het nationale voetbalelftal van Servië moet de volgende thuiswedstrijd spelen zonder publiek. De Europese voetbalbond UEFA bestraft het land vanwege "racistisch en/of discriminerend" gedrag van Servische supporters tijdens de Nations League-wedstrijden tegen het Nederlands elftal en Griekenland. Ook moet de Servische voetbalbond FFS om die reden een boete van 50.000 euro betalen, meldt de UEFA vrijdag.
2 uur geledenFELCSÚT (ANP) - Daniëlle van de Donk speelt tegen Hongarije haar 175e wedstrijd in het shirt van het Nederlands elftal. De 35-jarige middenveldster begint het duel in de play-offs voor WK-kwalificatie in de basis. Van de Donk maakte in december 2010 haar debuut voor Oranje.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz begint de eerste competitiewedstrijd na de lange interlandbreak tegen sc Heerenveen zonder Ivan Perišić. De Kroatische aanvaller begint op de bank. Esmir Bajraktarević is zijn vervanger.
3 uur geleden