Napoli verliest van Parma bij debuut Gattuso
NAPELS (ANP) - Napoli heeft bij het debuut van trainer Gennaro Gattuso een pijnlijke nederlaag geleden tegen Parma. In de derde minuut van de blessuretijd maakte Gervinho uit een counter het winnende doelpunt: 1-2.
Parma nam al na vier minuten de leiding via Dejan Kulusevski en na ruim een uur maakte Arek Milik met een kopbal gelijk. Dat deed de Pool op aangeven van Dries Mertens, die kort daarvoor in het veld was gekomen. In de slotfase werd Hirving Lozano nog ingebracht, maar Napoli wist geen zege af te dwingen.
Napoli maakt een slechte periode door. De laatste zege in de Serie A dateert van 19 oktober, toen Hellas Verona met 2-0 werd verslagen. Door de vijfde nederlaag van het seizoen staat Napoli nu achtste. Parma is de club nu gepasseerd en staat zevende.
Oud-voetballer Gattuso (41) werd woensdag aangesteld bij Napoli, dat Carlo Ancelotti ontsloeg.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
5 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
6 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
12 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
14 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden