Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Napoli-trainer Gattuso moest heel erg wennen aan maatregelen

Napoli-trainer Gattuso moest heel erg wennen aan maatregelen

NAPELS (ANP/RTR) - Gennaro Gattuso, de trainer van Napoli, gaf na het 1-1-gelijkspel tegen Internazionale toe dat hij heel erg moest wennen aan voetballen met coronamaatregelen. "Vandaag was het niet eenvoudig, na 95 dagen", zei hij. In de grote voetballanden werd ruim drie maanden niet gevoetbald.

"Alles is veranderd, zelfs naar het stadion komen is anders. Alles was vreemd, maar zowel de staf als de spelers hebben het goed gedaan en de klus geklaard. We zijn erin geslaagd om te beginnen waar we 95 dagen geleden waren gebleven."

Door het gelijkspel van zaterdag verzekerde Napoli zich van een plek in de finale, waarin de club uit Napels het opneemt tegen Juventus. Die finalist speelde een dag eerder doelpuntloos gelijk tegen AC Milan.

Ook de finale wordt gespeeld onder strikte voorwaarden. "Afstand houden is niet gemakkelijk en het is niet leuk. Maar respect voor de duizenden mensen die ons hebben verlaten, het is verschrikkelijk geweest", zei de trainer over de bijna 35.000 mensen die door het coronavirus om het leven kwamen in Italië.

De finale wordt woensdag al gespeeld.

Meer uit Voetbal

Coach Mourinho van Benfica vreest 'gekrenkt' Real

LISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.

31 minuten geleden
Baeten van Go Ahead mist twee duels na rood tegen Feyenoord

ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.

4 uur geleden
Neymar maakt na twee maanden rentree bij Santos na knieoperatie

SANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.

8 uur geleden
Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

18 uur geleden
Arsenal eenvoudig naar laatste zestien FA Cup na zege op Wigan

LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.

22 uur geleden
Rayo Vallecano pijnigt Atlético in Madrileense derby (3-0)

MADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.

23 uur geleden
Twente na zege op Heerenveen stevig aan kop, HERA - AZ gestaakt

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.

23 uur geleden