Napoli sukkelt door in Serie A
UDINE (ANP) - Napoli heeft ook de uitwedstrijd tegen Udinese niet in winst kunnen omzetten. De ploeg van de geplaagde trainer Carlo Ancelotti bleef bij de middenmoter steken op 1-1. Uit de laatste zeven competitieduels pakte de club uit Napels slechts vijf punten. De laatste competitiezege dateert van 19 oktober (2-0 tegen Hellas Verona).
Kevin Lasagna bracht na ruim een half uur de thuisclub op voorsprong. Piotr Zielinski voorkwam in de 69e minuut een nederlaag voor Napoli, dat in de afgelopen twee seizoenen nog als tweede eindigde in de Serie A. Bij de bezoekers kreeg Nikola Maksimovic in de 79e minuut de rode kaart tijdens zijn warming-up langs de kant wegens wangedrag.
Napoli, de huidige nummer zeven van de Serie A, moet dinsdag op eigen veld tegen het al uitgeschakelde KRC Genk een plaats in de achtste finales van de Champions League veiligstellen.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.
4 uur geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.
7 uur geleden