Napoli sukkelt door in Serie A
UDINE (ANP) - Napoli heeft ook de uitwedstrijd tegen Udinese niet in winst kunnen omzetten. De ploeg van de geplaagde trainer Carlo Ancelotti bleef bij de middenmoter steken op 1-1. Uit de laatste zeven competitieduels pakte de club uit Napels slechts vijf punten. De laatste competitiezege dateert van 19 oktober (2-0 tegen Hellas Verona).
Kevin Lasagna bracht na ruim een half uur de thuisclub op voorsprong. Piotr Zielinski voorkwam in de 69e minuut een nederlaag voor Napoli, dat in de afgelopen twee seizoenen nog als tweede eindigde in de Serie A. Bij de bezoekers kreeg Nikola Maksimovic in de 79e minuut de rode kaart tijdens zijn warming-up langs de kant wegens wangedrag.
Napoli, de huidige nummer zeven van de Serie A, moet dinsdag op eigen veld tegen het al uitgeschakelde KRC Genk een plaats in de achtste finales van de Champions League veiligstellen.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.
14 uur geledenRIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.
15 uur geledenLEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.
17 uur geledenTURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.
19 uur geleden