Napoli sukkelt door in Serie A
UDINE (ANP) - Napoli heeft ook de uitwedstrijd tegen Udinese niet in winst kunnen omzetten. De ploeg van de geplaagde trainer Carlo Ancelotti bleef bij de middenmoter steken op 1-1. Uit de laatste zeven competitieduels pakte de club uit Napels slechts vijf punten. De laatste competitiezege dateert van 19 oktober (2-0 tegen Hellas Verona).
Kevin Lasagna bracht na ruim een half uur de thuisclub op voorsprong. Piotr Zielinski voorkwam in de 69e minuut een nederlaag voor Napoli, dat in de afgelopen twee seizoenen nog als tweede eindigde in de Serie A. Bij de bezoekers kreeg Nikola Maksimovic in de 79e minuut de rode kaart tijdens zijn warming-up langs de kant wegens wangedrag.
Napoli, de huidige nummer zeven van de Serie A, moet dinsdag op eigen veld tegen het al uitgeschakelde KRC Genk een plaats in de achtste finales van de Champions League veiligstellen.
Meer uit Voetbal
CASABLANCA (ANP) - Nigeria heeft voor de negende keer de troostfinale van de Afrika Cup gewonnen. De ploeg won in Casablanca de strijd om het brons van Egypte na strafschoppen. Nadat Ademola Lookman de vierde penalty had verzilverd, was de winst zeker.
4 minuten geledenSITTARD (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kiest voor Kiliann Sildillia als vervanger van de licht geblesseerde Sergiño Dest in het uitduel met Fortuna Sittard. De Fransman speelde woensdag ook al vanaf de aftrap mee in het gewonnen bekerduel met FC Den Bosch (1-4), toen hij voor Mauro Júnior in de ploeg kwam. Die Braziliaan neemt in Sittard de positie van linksback weer in, Sildillia speelt aan de rechterkant.
8 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de komst van de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff snel afronden. De zoon van de legendarische nummer 14 is inmiddels in Nederland om de laatste details over een contract tot medio 2028 af te ronden.
9 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.
2 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.
3 uur geledenUDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.
3 uur geleden