Napoli pakt door zege op Monza koppositie in Serie A
NAPELS (ANP) - Napoli heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van Juventus. De ploeg uit Napels van coach Antonio Conte won de thuiswedstrijd tegen Monza met 2-0.
Napoli staat als enige ploeg in de Italiaanse competitie na zes wedstrijden op 13 punten. Juventus volgt met 12 punten. AC Milan, Internazionale en Torino hebben 11 punten. Torino verloor eerder zondag in eigen huis met 3-2 van Lazio, mede door een treffer van Tijjani Noslin en verzuimde zo de koppositie terug te nemen.
Matteo Politano zorgde in de 22e minuut voor de openingstreffer voor Napoli. Khvicha Kvaratskhelia verdubbelde de voorsprong nog in de eerste helft.
Doelman Elia Caprile redde nog op een kopbal van Milan Djuric, maar Napoli zag de zege in de tweede helft niet meer in gevaar komen.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
11 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden