Napoli pakt door zege op Monza koppositie in Serie A
NAPELS (ANP) - Napoli heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van Juventus. De ploeg uit Napels van coach Antonio Conte won de thuiswedstrijd tegen Monza met 2-0.
Napoli staat als enige ploeg in de Italiaanse competitie na zes wedstrijden op 13 punten. Juventus volgt met 12 punten. AC Milan, Internazionale en Torino hebben 11 punten. Torino verloor eerder zondag in eigen huis met 3-2 van Lazio, mede door een treffer van Tijjani Noslin en verzuimde zo de koppositie terug te nemen.
Matteo Politano zorgde in de 22e minuut voor de openingstreffer voor Napoli. Khvicha Kvaratskhelia verdubbelde de voorsprong nog in de eerste helft.
Doelman Elia Caprile redde nog op een kopbal van Milan Djuric, maar Napoli zag de zege in de tweede helft niet meer in gevaar komen.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.
7 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.
5 uur geledenNYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.
21 uur geledenSEVILLA (ANP) - Feyenoord kan vermoedelijk lange tijd niet beschikken over Shaqueel van Persie. De 19-jarige spits viel donderdag in het uitduel met Real Betis in de Europa League (2-1) uit met een knieblessure. Van Persie werd met een brancard van het veld gedragen.
21 uur geleden