Napoli ontslaat trainer Mazzarri twee dagen voor duel met Barcelona
NAPELS (ANP/AFP) - Voetbalclub Napoli heeft afscheid genomen van trainer Walter Mazzarri. Dat bevestigde voorzitter Aurelio De Laurentiis bij tv-zender Sky Sport na berichten in Italiaanse media. Het moment is opmerkelijk, want over twee dagen speelt de Italiaanse club in de achtste finales van de Champions League op eigen veld tegen FC Barcelona.
"Walter Mazzarri is een vriend van de familie De Laurentiis en van Napoli. Het is een afscheid dat zeer doet, omdat hij terugkeerde bij onze club op een moeilijk moment", zei De Laurentiis. Mazzarri volgde in november de eveneens ontslagen Rudi Garcia op, maar Napoli ging niet beter presteren en staat inmiddels negende in de Serie A. "We moeten ook rekening houden met onze fans en hen iets extra's geven", aldus De Laurentiis.
De markante voorzitter bevestigde dat Napoli in vergevorderde onderhandeling is met Francesco Calzona, die tussen 2015 en 2018 al assistent-coach was in Napels en momenteel bondscoach is van Slowakije. Volgens media gaat hij beide functies combineren.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
2 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.
2 uur geledenLUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in Belgiƫ voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.
2 uur geleden