Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Napoli neemt pas in slotfase afstand van Spezia

Napoli neemt pas in slotfase afstand van Spezia

NAPELS (ANP) - Napoli heeft vier dagen na de galavoorstelling tegen Liverpool (4-1) een benauwde zege op Spezia geboekt (1-0). Giacomo Raspadori zorgde met een doelpunt in de 89e minuut voor veel opluchting bij één van de tegenstanders van Ajax in de groepsfase van de Champions League.

Napoli is na de winst in ieder geval voor even koploper van de Serie A. Atalanta, dat zondag tegen Cremonese speelt, kan de formatie uit Napels weer aflossen.

Napoli was veel sterker dan Spezia maar had moeite met scoren in Stadio Diego Armando Maradona. Victor Osimhen ontbrak bij Napoli. Hij heeft in het duel met Liverpool een hamstringblessure opgelopen en het is nog maar de vraag of hij op 4 oktober de uitwedstrijd tegen Ajax kan spelen. De kampioen van Nederland is op 12 oktober te gast in Napels.

Trainer Luciano Spalletti van Napoli probeerde met invallers Piotr Zielinski, Hirving Lozano, Stanislav Lobotka, Giovanni Simeone en Gianluca Gaetano een beslissing te forceren. Uiteindelijk was het Raspadori die de winst veiligstelde voor de club die dinsdag een uitwedstrijd tegen Rangers FC in de Champions League speelt.

Bij Spezia bleef tweede doelman Jeroen Zoet op de bank.

Meer uit Voetbal

Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

53 minuten geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

1 uur geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

1 uur geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

2 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

2 uur geleden
Feyenoord verhuurt verdediger Kasanwirjo aan Fortuna Sittard

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord verhuurt Neraysho Kasanwirjo de rest van dit voetbalseizoen aan Fortuna Sittard. Dat melden beide eredivisieclubs.

3 uur geleden
Sc Heerenveen keert via charter naar Eelde terug uit Spanje

HEERENVEEN (ANP) - De selectie van sc Heerenveen keert woensdag met een speciale charter terug naar Nederland. Dat heeft een woordvoerder van de club aan het ANP bevestigd. De Friese club zou aanvankelijk woensdagavond met een lijnvlucht van Barcelona naar Schiphol vliegen, maar die werd wegens winterse omstandigheden geannuleerd.

3 uur geleden