Napoli mist Lozano en Ospina in Europees duel met Granada
NAPELS (ANP) - Napoli kampt in de aanloop naar het duel in de Europa League met het Spaanse Granada met blessureproblemen. Aanvaller Hirving Lozano en doelman David Ospina zijn het weekeinde niet ongeschonden doorgekomen en reizen niet mee naar Spanje waar donderdag wordt gevoetbald.
Oud-PSV'er Lozano liep zaterdag in het met 1-0 gewonnen duel met Juventus een hamstringblessure op. De 25-jarige Mexicaan, dit seizoen goed voor dertien doelpunten in alle competities, is volgens Italiaanse media een week of drie uitgeschakeld.
Colombiaans international Ospina blesseerde zich tijdens de warming-up aan het rechterdijbeen. Hij wordt over twee weken terug verwacht. "Deze twee spelers zijn aan hun herstel aan het werken", hield Napoli het kort. De ploeg van trainer Gennaro Gattuso werd dit seizoen al meermaals getroffen door blessures en coronagevallen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
50 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Gerald Alders maakt het seizoen af bij Telstar. De 20-jarige vleugelverdediger komt op huurbasis over van Ajax, waar hij nog ruim twee jaar onder contract staat.
54 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Rome-Jayden Owusu-Oduro verdedigt het doel van AZ in het thuisduel met FC Twente in de kwartfinale van de KNVB-beker. De keeper krijgt weer de voorkeur boven Jeroen Zoet.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-directeur Dennis te Kloese wordt de afgelopen dagen "veelvuldig telefonisch lastiggevallen en bedreigd", meldt de politie. Die doet onderzoek naar de dreigementen en naar het online verspreiden van het mobiele telefoonnummer van de clubdirecteur.
1 uur geledenHAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."
4 uur geleden