Napoli mist Lozano en Ospina in Europees duel met Granada
NAPELS (ANP) - Napoli kampt in de aanloop naar het duel in de Europa League met het Spaanse Granada met blessureproblemen. Aanvaller Hirving Lozano en doelman David Ospina zijn het weekeinde niet ongeschonden doorgekomen en reizen niet mee naar Spanje waar donderdag wordt gevoetbald.
Oud-PSV'er Lozano liep zaterdag in het met 1-0 gewonnen duel met Juventus een hamstringblessure op. De 25-jarige Mexicaan, dit seizoen goed voor dertien doelpunten in alle competities, is volgens Italiaanse media een week of drie uitgeschakeld.
Colombiaans international Ospina blesseerde zich tijdens de warming-up aan het rechterdijbeen. Hij wordt over twee weken terug verwacht. "Deze twee spelers zijn aan hun herstel aan het werken", hield Napoli het kort. De ploeg van trainer Gennaro Gattuso werd dit seizoen al meermaals getroffen door blessures en coronagevallen.
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
22 minuten geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
1 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
2 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.
4 uur geleden