Napoli mist Lozano en Ospina in Europees duel met Granada
NAPELS (ANP) - Napoli kampt in de aanloop naar het duel in de Europa League met het Spaanse Granada met blessureproblemen. Aanvaller Hirving Lozano en doelman David Ospina zijn het weekeinde niet ongeschonden doorgekomen en reizen niet mee naar Spanje waar donderdag wordt gevoetbald.
Oud-PSV'er Lozano liep zaterdag in het met 1-0 gewonnen duel met Juventus een hamstringblessure op. De 25-jarige Mexicaan, dit seizoen goed voor dertien doelpunten in alle competities, is volgens Italiaanse media een week of drie uitgeschakeld.
Colombiaans international Ospina blesseerde zich tijdens de warming-up aan het rechterdijbeen. Hij wordt over twee weken terug verwacht. "Deze twee spelers zijn aan hun herstel aan het werken", hield Napoli het kort. De ploeg van trainer Gennaro Gattuso werd dit seizoen al meermaals getroffen door blessures en coronagevallen.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.
51 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.
52 minuten geledenPRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
13 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
15 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
15 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
16 uur geleden