Napoli mist Lozano en Ospina in Europees duel met Granada
NAPELS (ANP) - Napoli kampt in de aanloop naar het duel in de Europa League met het Spaanse Granada met blessureproblemen. Aanvaller Hirving Lozano en doelman David Ospina zijn het weekeinde niet ongeschonden doorgekomen en reizen niet mee naar Spanje waar donderdag wordt gevoetbald.
Oud-PSV'er Lozano liep zaterdag in het met 1-0 gewonnen duel met Juventus een hamstringblessure op. De 25-jarige Mexicaan, dit seizoen goed voor dertien doelpunten in alle competities, is volgens Italiaanse media een week of drie uitgeschakeld.
Colombiaans international Ospina blesseerde zich tijdens de warming-up aan het rechterdijbeen. Hij wordt over twee weken terug verwacht. "Deze twee spelers zijn aan hun herstel aan het werken", hield Napoli het kort. De ploeg van trainer Gennaro Gattuso werd dit seizoen al meermaals getroffen door blessures en coronagevallen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
11 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
12 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
14 uur geleden