Napoli met vertrouwen naar thuisduel met Barcelona
BRESCIA (ANP) - Napoli heeft in de aanloop naar de thuiswedstrijd in de Champions League tegen FC Barcelona gewonnen in de Serie A. Degradatiekandidaat Brescia, de nummer 19 van de Serie A, werd met 2-1 verslagen.
Brescia nam in eigen stadion na een klein half uur de leiding via Jhon Chancellor, die raak kopte uit een corner. In de tweede helft maakte captain Lorenzo Insigne uit een penalty gelijk, waarna Fabián Ruiz Napoli met een schot vanaf de rand van het strafschopgebied de zege bezorgde.
Napoli presteert de laatste weken aanzienlijk beter, na een zeer teleurstellend einde van 2019. Van de laatste vijf competitiewedstrijden werden er vier gewonnen. Door de goede reeks is Napoli, waar Hirving Lozano (ex-PSV) opnieuw de hele wedstrijd op de bank bleef, voor even de nummer 6 van de Serie A.
Het duel met Barcelona is dinsdag.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga overgenomen van Real Madrid. De Catalaanse grootmacht won zondag in Camp Nou met 3-0 van Levante. FC Barcelona heeft 61 punten uit 25 wedstrijden. Real Madrid, dat op zaterdagavond met 2-1 bij Osasuna verloor, volgt op 1 punt achterstand.
3 uur geledenBERGAMO (ANP) - Sam Beukema heeft Napoli met een doelpunt niet aan een resultaat in het uitduel met Atalanta kunnen helpen. De bezoekers uit Napels gingen met 2-1 onderuit in Bergamo.
4 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Alexis Mac Allister heeft Liverpool aan een zwaarbevochten uitzege op Nottingham Forest geholpen. De Argentijn maakte in de 97e minuut het winnende doelpunt (0-1).
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zondag met 1-1 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het elftal van Ron Jans heeft al sinds 9 november niet meer in De Galgenwaard gewonnen. FC Utrecht staat op de achtste plaats van de Eredivisie. PEC Zwolle is de nummer 12.
4 uur geleden