
Napoli met goed gevoel naar laatste groepsduel Europa League
CROTONE (ANP) - Napoli heeft met een probleemloze 4-0 zege de nummer laatst van de Serie A Crotone verslagen. De ploeg van trainer Gennaro Gattuso profiteert daarmee van het gelijkspel tussen AS Roma en Sassuolo (0-0) en klimt naar de derde plaats op de ranglijst
De ploeg uit Napels speelde bijna de gehele tweede helft met een man meer dankzij een directe rode kaart voor Crotone-middenvelder Jacopo Petriccione. Napoli leidde toen al met 1-0 dankzij een fraaie treffer van Lorenzo Insigne. Na iets meer dan een halfuur draaide hij een schot vanaf de linkerkant het doel in. Na rust kwamen oud-PSV'er Hirving Lozano, Diego Demme en Andrea Petagna ook tot scoren.
Napoli werkt met een goed gevoel toe naar de ontknoping in poule F van de Europa League. Donderdag speelt de ploeg de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en hoopt zich te plaatsen voor de volgende ronde van het toernooi. De Italianen leiden de groep met 10 punten, gevolgd door Sociedad en AZ met 8 punten. De Alkmaarders spelen de slotwedstrijd in Kroatiƫ tegen het al uitgeschakelde HNK Rijeka.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP/DPA) - Het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland heeft na de groepsfase al een bezoekersrecord gevestigd. De Europese voetbalbond UEFA telde meer dan 460.000 toeschouwers in de 24 gespeelde wedstrijden en zoveel waren er niet eerder op een EK.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met Roony Bardghji. De 19-jarige Zweedse jeugdinternational komt over van de Deense landskampioen FC Kopenhagen.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV vertrekt maandag zonder aanvallers Johan Bakayoko en Luuk de Jong naar Marienfeld in Duitsland, voor een zesdaags trainingskamp. Dat laat een woordvoerder van de club desgevraagd weten.
11 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Het winnen van het WK voor clubteams betekent voor Enzo Maresca net zoveel als het winnen van de Champions League. Dat zei de Italiaanse trainer van Chelsea na de zege van 3-0 op Paris Saint-Germain in de finale in East Rutherford.
14 uur geledenBASEL (ANP) - Bondscoach Andries Jonker houdt vooral een vervelend gevoel over aan de eerdere 4-0-nederlaag tegen Engeland op het EK. Daardoor was een plek in de kwartfinales al voor het laatste groepsduel met Frankrijk heel lastig geworden. Zijn ploeg verloor die laatste wedstrijd onder zijn leiding opnieuw met ruime cijfers (2-5).
19 uur geledenBASEL (ANP) - Daniƫlle van de Donk houdt een dubbel gevoel over aan haar laatste wedstrijd met Oranje op een eindtoernooi. Ze is "supertrots" op de eerste helft van het laatste groepsduel met Frankrijk, maar baalt van het verval na rust en de uiteindelijke 5-2-nederlaag. "We hadden met de fitheid van de eerste helft door moeten gaan, maar dat gebeurde helaas niet."
22 uur geledenBASEL (ANP) - Andries Jonker erkent na zijn laatste wedstrijd als bondscoach dat de voetbalsters van Oranje geen wereldtop meer zijn. "We verliezen 4-0 van Duitsland en Engeland en met 5-2 van Frankrijk. Dan horen we er niet bij. Punt", zei Jonker tijdens zijn persconferentie na de uitschakeling op het EK in Zwitserland.
22 uur geleden