Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Napoli met goed gevoel naar laatste groepsduel Europa League

Napoli met goed gevoel naar laatste groepsduel Europa League

CROTONE (ANP) - Napoli heeft met een probleemloze 4-0 zege de nummer laatst van de Serie A Crotone verslagen. De ploeg van trainer Gennaro Gattuso profiteert daarmee van het gelijkspel tussen AS Roma en Sassuolo (0-0) en klimt naar de derde plaats op de ranglijst

De ploeg uit Napels speelde bijna de gehele tweede helft met een man meer dankzij een directe rode kaart voor Crotone-middenvelder Jacopo Petriccione. Napoli leidde toen al met 1-0 dankzij een fraaie treffer van Lorenzo Insigne. Na iets meer dan een halfuur draaide hij een schot vanaf de linkerkant het doel in. Na rust kwamen oud-PSV'er Hirving Lozano, Diego Demme en Andrea Petagna ook tot scoren.

Napoli werkt met een goed gevoel toe naar de ontknoping in poule F van de Europa League. Donderdag speelt de ploeg de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en hoopt zich te plaatsen voor de volgende ronde van het toernooi. De Italianen leiden de groep met 10 punten, gevolgd door Sociedad en AZ met 8 punten. De Alkmaarders spelen de slotwedstrijd in Kroatiƫ tegen het al uitgeschakelde HNK Rijeka.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

9 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

9 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

9 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

13 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

16 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

16 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

16 uur geleden