Napoli met goed gevoel naar laatste groepsduel Europa League
CROTONE (ANP) - Napoli heeft met een probleemloze 4-0 zege de nummer laatst van de Serie A Crotone verslagen. De ploeg van trainer Gennaro Gattuso profiteert daarmee van het gelijkspel tussen AS Roma en Sassuolo (0-0) en klimt naar de derde plaats op de ranglijst
De ploeg uit Napels speelde bijna de gehele tweede helft met een man meer dankzij een directe rode kaart voor Crotone-middenvelder Jacopo Petriccione. Napoli leidde toen al met 1-0 dankzij een fraaie treffer van Lorenzo Insigne. Na iets meer dan een halfuur draaide hij een schot vanaf de linkerkant het doel in. Na rust kwamen oud-PSV'er Hirving Lozano, Diego Demme en Andrea Petagna ook tot scoren.
Napoli werkt met een goed gevoel toe naar de ontknoping in poule F van de Europa League. Donderdag speelt de ploeg de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en hoopt zich te plaatsen voor de volgende ronde van het toernooi. De Italianen leiden de groep met 10 punten, gevolgd door Sociedad en AZ met 8 punten. De Alkmaarders spelen de slotwedstrijd in Kroatiƫ tegen het al uitgeschakelde HNK Rijeka.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
5 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
8 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
11 uur geleden