Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Napoli klopt Lazio in Italiaanse beker

Napoli klopt Lazio in Italiaanse beker

NAPELS (ANP) - Napoli heeft ten koste van Lazio de laatste vier bereikt in het Italiaanse bekertoernooi. De nummer elf van de Serie A versloeg op eigen veld de nummer drie met 1-0. Voor het onttroonde Lazio was het een zeldzame nederlaag. De laatste verliespartij in de competitie werd eind september geïncasseerd bij Internazionale (1-0).

In de eerste helft gebeurde meteen van alles in Stadio San Paolo. Lorenzo Insigne opende al in de tweede minuut de score voor Napoli. Kort daarna miste Ciro Immobile namens Lazio een strafschop. De topscorer van de Serie A gleed uit bij het nemen van de penalty, waardoor de bal ruim over de lat zeilde.

In de negentiende minuut moest Napoli met tien man verder na de tweede gele kaart voor Elseid Hysaj. Zes minuten later moest ook Lucas Leiva bij Lazio het veld verlaten na zijn tweede gele kaart.

Met tien tegen tien slaagde Lazio er niet in om de gelijkmaker te produceren.

Meer uit Voetbal

Van Bronckhorst: Steijn was er niet klaar voor om in te vallen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.

3 uur geleden
FC Utrecht heeft eerste betrokkenen van ongeregeldheden in beeld

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.

4 uur geleden
Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

22 uur geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

1 dag geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

1 dag geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

1 dag geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

1 dag geleden