Napoli in belangrijke periode zonder verdediger Manolas
NAPELS (ANP) - Napoli moet het in een belangrijke periode van het seizoen stellen zonder verdediger Kostas Manolas. De 29-jarige Griek ondervindt hinder van een enkelblessure en is minimaal drie weken uitgeschakeld.
Manolas viel zaterdag in het duel met Genoa uit met een pijnlijke rechterenkel. Napoli, dat zesde staat, verloor het duel met 2-1.
Napoli neemt het woensdag in de Coppa Italia op tegen Atalanta Bergamo en zaterdag wacht in de Serie A de thuiswedstrijd tegen Juventus. Een week later is Atalanta de tegenstander in de competitie en tussendoor speelt de ploeg uit Napels in de Europa League tegen Granada.
Manolas kwam dit seizoen al tot negentien competitiewedstrijden onder trainer Gennaro Gattuso.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
9 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
9 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
10 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
13 uur geleden