Napoli in belangrijke periode zonder verdediger Manolas
NAPELS (ANP) - Napoli moet het in een belangrijke periode van het seizoen stellen zonder verdediger Kostas Manolas. De 29-jarige Griek ondervindt hinder van een enkelblessure en is minimaal drie weken uitgeschakeld.
Manolas viel zaterdag in het duel met Genoa uit met een pijnlijke rechterenkel. Napoli, dat zesde staat, verloor het duel met 2-1.
Napoli neemt het woensdag in de Coppa Italia op tegen Atalanta Bergamo en zaterdag wacht in de Serie A de thuiswedstrijd tegen Juventus. Een week later is Atalanta de tegenstander in de competitie en tussendoor speelt de ploeg uit Napels in de Europa League tegen Granada.
Manolas kwam dit seizoen al tot negentien competitiewedstrijden onder trainer Gennaro Gattuso.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.
2 uur geledenPORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.
2 uur geledenJEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.
2 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.
2 uur geledenVERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.
6 uur geleden