Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Napoli groepswinnaar na remise in Stadio Diego Armando Maradona

Napoli groepswinnaar na remise in Stadio Diego Armando Maradona

NAPELS (ANP) - In een historische thuiswedstrijd heeft Napoli zich verzekerd van de eindzege in groep F van de Europa League. De Italiaanse club stond concurrent Real Sociedad een gelijkspel toe: 1-1. Daarmee plaatste de ploeg van trainer Gennaro Gattuso zich als groepswinnaar voor de volgende ronde en had de Spaanse tegenstander als nummer 2, met dank aan het verliezende AZ (2-1 bij HNK Rijeka), ook reden tot juichen.

Het duel met Real Sociedad was voor Napoli de eerste wedstrijd in Stadio Diego Armando Maradona. Na het overlijden van de legendarische Argentijn, vorige maand op 60-jarige leeftijd, besloten het stadsbestuur en de clubleiding het Stadio San Paolo naar hem te vernoemen. Aan de hand van Maradona won Napoli landstitels in 1987 en 1990 en tevens de UEFA Cup in 1989.

Het eerste doelpunt in de omgedoopte arena kwam op naam van Piotr Zielinski. De Pool knalde in de 35e minuut fraai raak. Real Sociedad leek daarna de gelijkmaker niet te kunnen afdwingen, maar de Braziliaan Willian José sloeg in de extra tijd alsnog toe.

Meer uit Voetbal

Trainer Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor nederlaag City

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor de nederlaag van Manchester City tegen Bayer Leverkusen in de Champions League (0-2). "Ik heb mijn ploeg op te veel posities gewijzigd", zei hij na de wedstrijd.

2 uur geleden
Benfica-coach Mourinho zag zijn ploeg het plan goed uitvoeren

AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).

12 uur geleden
Bounida voelt zich na duel met Benfica basisspeler van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."

12 uur geleden
Coach Grim zag dat spelers van Ajax zich aan afspraken hielden

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."

12 uur geleden
Mourinho vindt Sneijder geschikt voor alle functies binnen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.

12 uur geleden
Klaassen zag een beter Ajax dan in de afgelopen weken

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."

13 uur geleden
Ajax verliest van Benfica en blijft puntloos in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.

14 uur geleden