Napoli geeft terrein prijs aan kop van Italiaanse Serie A
REGGIO EMILIA (ANP) - Napoli heeft woensdag punten verspeeld bij Sassuolo. De koploper van de Serie A kwam niet verder dan een gelijkspel, 2-2. De achtervolgers maakten geen fout. AC Milan was in Genua te sterk voor Genoa (0-3), Inter versloeg thuis Spezia (2-0). Milan heeft nu een punt achterstand op Napoli, Inter twee punten.
Vlak na rust kwam Napoli op voorsprong. Fabián Ruiz scoorde na een pass van Piotr Zielinski. Dries Mertens maakte er 0-2 van. De oud-speler van PSV deed dat ook op aangeven van Zielinski. Vervolgens bracht Gianluca Scamacca met 1-2 de spanning terug. In de slotfase maakte Gian Marco Ferrari gelijk.
Milan stond halverwege al voor, 0-2. Zlatan Ibrahimovic opende de score uit een vrije trap, Junior Messias zorgde voor nummer 2. Junior Messias scoorde ook nog na de rust.
Na ruim een half uur kwam Inter op voorsprong tegen Spezia. Roberto Gagliardini maakte de treffer na een mooi uitgespeelde aanval. Na ongeveer een uur zorgde Lautaro Martínez voor 2-0. De Argentijn scoorde uit een penalty, toegekend na hands van Jakub Kiwior.
Oud-PSV'er Denzel Dumfries had een basisplaats bij Inter, waar Stefan de Vrij nog ontbrak. Doelman Jeroen Zoet zat op de bank bij Spezia.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
11 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
13 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
13 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
14 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
14 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
16 uur geleden