Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Napoli geeft terrein prijs aan kop van Italiaanse Serie A

Napoli geeft terrein prijs aan kop van Italiaanse Serie A

REGGIO EMILIA (ANP) - Napoli heeft woensdag punten verspeeld bij Sassuolo. De koploper van de Serie A kwam niet verder dan een gelijkspel, 2-2. De achtervolgers maakten geen fout. AC Milan was in Genua te sterk voor Genoa (0-3), Inter versloeg thuis Spezia (2-0). Milan heeft nu een punt achterstand op Napoli, Inter twee punten.

Vlak na rust kwam Napoli op voorsprong. Fabián Ruiz scoorde na een pass van Piotr Zielinski. Dries Mertens maakte er 0-2 van. De oud-speler van PSV deed dat ook op aangeven van Zielinski. Vervolgens bracht Gianluca Scamacca met 1-2 de spanning terug. In de slotfase maakte Gian Marco Ferrari gelijk.

Milan stond halverwege al voor, 0-2. Zlatan Ibrahimovic opende de score uit een vrije trap, Junior Messias zorgde voor nummer 2. Junior Messias scoorde ook nog na de rust.

Na ruim een half uur kwam Inter op voorsprong tegen Spezia. Roberto Gagliardini maakte de treffer na een mooi uitgespeelde aanval. Na ongeveer een uur zorgde Lautaro Martínez voor 2-0. De Argentijn scoorde uit een penalty, toegekend na hands van Jakub Kiwior.

Oud-PSV'er Denzel Dumfries had een basisplaats bij Inter, waar Stefan de Vrij nog ontbrak. Doelman Jeroen Zoet zat op de bank bij Spezia.

Meer uit Voetbal

NEC verslaat PSV en bereikt voor zesde keer bekerfinale

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.

1 uur geleden
PSV begint met Obispo en Boadu aan bekerduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.

4 uur geleden
Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.

6 uur geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

6 uur geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

9 uur geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

1 dag geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

1 dag geleden