Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Napoli gaat thuis af tegen Lecce

Napoli gaat thuis af tegen Lecce

NAPELS (ANP) - Napoli leek de sportieve crisis te hebben overwonnen met zeges in de afgelopen weken op Juventus en Sampdoria, maar de ploeg van trainer Gennaro Gattuso liet zich zondag voor eigen publiek weer verrassen door Lecce. De degradatiekandidaat in de Serie A zegevierde met 3-2 in Napels. Lecce had in de Italiaanse competitie pas één keer eerder gewonnen bij Napoli, in 1998 (2-4).

Gianluca Lapadula nam de eerste twee doelpunten van Lecce voor zijn rekening. Tussendoor tekende oud-Ajacied Arek Milik voor de gelijkmaker namens Napoli. Marco Mancosu schoot in de slotfase uit een vrije trap de 1-3 binnen, waarna José Callejón met een halve omhaal nog iets terugdeed namens de thuisploeg. Napoli blijft steken op de elfde plaats, al is het verschil met de posities die recht geven op Europees voetbal niet groot.

Meer uit Voetbal

Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

1 uur geleden
'Picasso van het voetbal' op 72-jarige leeftijd overleden

NOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.

1 uur geleden
Duels Afrika Cup na aftrap gratis voor vollere stadions

RABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.

9 uur geleden
Voorzitter Fenerbahçe aangehouden in Turks drugsonderzoek

ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.

23 uur geleden
Mahrez schiet Algerije naar zege op Soedan in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije is de Afrika Cup in Marokko begonnen met een 3-0-zege op Soedan. De ervaren international Riyad Mahrez maakte in Rabat twee treffers voor de Noord-Afrikaanse ploeg, die het toernooi twee keer wist te winnen.

1 dag geleden
Coach Amorim van Manchester United mist 'onvervangbare' Fernandes

MANCHESTER (ANP) - De spelers van Manchester United moeten de komende wedstrijden "een tandje bijzetten" om de afwezigheid van de geblesseerde aanvoerder Bruno Fernandes op te vangen. Dat zei trainer Ruben Amorim in aanloop naar de thuiswedstrijd van vrijdag tegen Newcastle United. "Het is onmogelijk om Bruno te vervangen. Hij creëert niet alleen de kansen, maar is ook degene die het team organiseert bij elke standaardsituatie", lichtte Amorim het belang van Fernandes toe. "Hij begrijpt elke positie op het veld, let op elk detail."

1 dag geleden
Van Bergen verlengt contract bij FC Groningen tot medio 2028

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract met Thom van Bergen verlengd tot medio 2028, meldt de huidige nummer 5 van de Eredivisie op zijn clubsite.

1 dag geleden