Napoli gaat thuis af tegen Lecce
NAPELS (ANP) - Napoli leek de sportieve crisis te hebben overwonnen met zeges in de afgelopen weken op Juventus en Sampdoria, maar de ploeg van trainer Gennaro Gattuso liet zich zondag voor eigen publiek weer verrassen door Lecce. De degradatiekandidaat in de Serie A zegevierde met 3-2 in Napels. Lecce had in de Italiaanse competitie pas één keer eerder gewonnen bij Napoli, in 1998 (2-4).
Gianluca Lapadula nam de eerste twee doelpunten van Lecce voor zijn rekening. Tussendoor tekende oud-Ajacied Arek Milik voor de gelijkmaker namens Napoli. Marco Mancosu schoot in de slotfase uit een vrije trap de 1-3 binnen, waarna José Callejón met een halve omhaal nog iets terugdeed namens de thuisploeg. Napoli blijft steken op de elfde plaats, al is het verschil met de posities die recht geven op Europees voetbal niet groot.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
1 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
8 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden