Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Napoli gaat thuis af tegen Lecce

Napoli gaat thuis af tegen Lecce

NAPELS (ANP) - Napoli leek de sportieve crisis te hebben overwonnen met zeges in de afgelopen weken op Juventus en Sampdoria, maar de ploeg van trainer Gennaro Gattuso liet zich zondag voor eigen publiek weer verrassen door Lecce. De degradatiekandidaat in de Serie A zegevierde met 3-2 in Napels. Lecce had in de Italiaanse competitie pas één keer eerder gewonnen bij Napoli, in 1998 (2-4).

Gianluca Lapadula nam de eerste twee doelpunten van Lecce voor zijn rekening. Tussendoor tekende oud-Ajacied Arek Milik voor de gelijkmaker namens Napoli. Marco Mancosu schoot in de slotfase uit een vrije trap de 1-3 binnen, waarna José Callejón met een halve omhaal nog iets terugdeed namens de thuisploeg. Napoli blijft steken op de elfde plaats, al is het verschil met de posities die recht geven op Europees voetbal niet groot.

Meer uit Voetbal

Scaloni vreest geen vermoeidheid in halve finale tegen Engeland

ATLANTA (ANP/AFP) - De Argentijnse bondscoach Lionel Scaloni maakt zich geen zorgen om vermoeidheid van zijn ploeg in de halve finale op het WK voetbal. Dat zei de 48-jarige trainer in aanloop naar de halve eindstrijd tegen Engeland in het Atlanta Stadium.

4 minuten geleden
Middenvelder Rice op tijd fit voor halve finale tegen Argentinië

ATLANTA (ANP) - Declan Rice is fit genoeg om woensdag vanaf het begin mee te doen in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal tussen Engeland en Argentinië. Dat heeft de Engelse bondscoach Thomas Tuchel op een persconferentie gezegd.

6 uur geleden
Rodri probeert ploeggenoten na bereiken finale rustig te houden

ARLINGTON (ANP) - Aanvoerder Rodri van het Spaanse voetbalelftal probeerde zijn ploeggenoten na de knappe zege op Frankrijk in de halve finale van het wereldkampioenschap bij de les te houden. De regerend Europees kampioen kreeg van alle kanten complimenten voor de overtuigende zege (2-0) op de voor velen titelfavoriet.

6 uur geleden
Haïti neemt afscheid van coach na eerste WK-deelname sinds 1974

PORT-AU-PRINCE (ANP) - De voetbalbond van Haïti heeft afscheid genomen van bondscoach Sébastien Migne. Dat besluit is genomen na de drie nederlagen in de groepsfase van het WK, tegen Schotland (1-0), Brazilië (3-0) en Marokko (4-2). Haïti eindigde daarmee als laatste in groep C en was als een van de eerste landen uitgeschakeld op het WK.

6 uur geleden
Franse aanvoerder Mbappé: we speelden niet zoals we wilden spelen

ARLINGTON (ANP) - Het Franse voetbalelftal kwam dinsdag in de met 2-0 verloren halve finale tegen Spanje op het wereldkampioenschap geen moment in zijn eigen spel. Dat was de conclusie van aanvoerder Kylian Mbappé, die met acht doelpunten voorlopig gedeeld topscorer is op het WK, samen met de Argentijn Lionel Messi.

6 uur geleden
Deschamps berust in nederlaag: we vonden de oplossingen niet

ARLINGTON (ANP) - Didier Deschamps vond de uitschakeling van Frankrijk in de halve finale van het wereldkampioenschap tegen Spanje terecht. "Het is duidelijk dat dit Spaanse team erg sterk is en dat hebben ze vanavond bewezen", sprak de bondscoach na de nederlaag van 2-0 op een persconferentie.

6 uur geleden
Spaanse bondscoach: deze spelers verdienen het gewoon

ARLINGTON (ANP/DPA) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente heeft dinsdag in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal tegen Frankrijk genoten van zijn elftal. "Deze spelers verdienen het gewoon, want ze brengen passie op het veld, spelen met saamhorigheid en beschikken over enorm veel talent. Ze hebben met gemak de ogenschijnlijk moeilijke situatie overwonnen", zei hij na de zege van 2-0 in het Dallas Stadium in Arlington.

9 uur geleden