
Napoli blijft aan kop in Serie A door zege op Torino
TURIJN (ANP) - Napoli is ook na de veertiende speelronde de koploper in de Serie A. De ploeg uit Napels won de uitwedstrijd tegen Torino met 1-0.
Napoli staat door de tiende overwinning op 32 punten. De club heeft 4 punten meer dan Atalanta, landskampioen Internazionale en Fiorentina, die nog in actie moeten komen. Lazio staat ook op 28 punten, maar verloor met 3-1 van Parma.
Scott McTominay bracht Napoli na ruim een half uur op 1-0. Vanuit de linkerkant van het strafschopgebied schoot hij de bal in de korte hoek langs de keeper.
Lazio kwam bij Parma op een 2-0-achterstand door treffers van Dennis Man en Anas Haj Mohamed. Valentín Castellanos deed nog wat terug voor de Romeinen, waar Tijjani Noslin in de slotfase nog inviel. Enrico Del Prato bepaalde de eindstand door de derde treffer voor Parma.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Marcus Rashford heeft FC Barcelona de zege bezorgd bij Newcastle United in de Champions League. De Engelse spits zorgde voor beide doelpunten in de 2-1-overwinning van de Spaanse kampioen van trainer Hansi Flick.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City is de Champions League begonnen met een overwinning op Napoli. De ploeg van trainer Pep Guardiola won met 2-0 van de Italiaanse landskampioen, die lang met tien man speelde.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.
10 uur geledenBRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.
10 uur geledenGRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.
13 uur geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
19 uur geleden