Napoli blijft aan kop in Serie A door zege op Torino
TURIJN (ANP) - Napoli is ook na de veertiende speelronde de koploper in de Serie A. De ploeg uit Napels won de uitwedstrijd tegen Torino met 1-0.
Napoli staat door de tiende overwinning op 32 punten. De club heeft 4 punten meer dan Atalanta, landskampioen Internazionale en Fiorentina, die nog in actie moeten komen. Lazio staat ook op 28 punten, maar verloor met 3-1 van Parma.
Scott McTominay bracht Napoli na ruim een half uur op 1-0. Vanuit de linkerkant van het strafschopgebied schoot hij de bal in de korte hoek langs de keeper.
Lazio kwam bij Parma op een 2-0-achterstand door treffers van Dennis Man en Anas Haj Mohamed. Valentín Castellanos deed nog wat terug voor de Romeinen, waar Tijjani Noslin in de slotfase nog inviel. Enrico Del Prato bepaalde de eindstand door de derde treffer voor Parma.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.
52 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.
55 minuten geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.
1 uur geledenUDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.
2 uur geleden