Napoli behaalt achtste zege op rij en loopt nog verder uit
EMPOLI (ANP) - Napoli heeft zaterdag de achtste zege op rij geboekt in de Italiaanse voetbalcompetitie. De ongenaakbare koploper won met 2-0 bij Empoli en is weer een stap dichter bij de eerste landstitel sinds 1990.
Empoli hielp Napoli in de beginfase van het duel. Verdediger Ardian Ismajli werkte de bal in de 17e minuut in zijn eigen doel. Na een klein half uur zorgde Victor Osimhen met zijn negentiende doelpunt dit seizoen voor de tweede treffer. De Nigeriaan heeft nu acht competitieduels op rij gescoord. In de Serie A lukte dat deze eeuw verder alleen Cristiano Ronaldo (Juventus), David Trezeguet (Juventus) Fabio Quagliarella (Sampdoria) en Ciro Immobile (Lazio).
Napoli heeft nu 18 punten voorsprong op nummer 2 Internazionale, dat zondag een uitwedstrijd tegen Bologna speelt.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.
8 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.
33 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.
43 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er niet in geslaagd zich alsnog te kwalificeren voor de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdammers van de scheidende coach Maurice Steijn verloren hun laatste wedstrijd in het eigen Kasteel met 3-2 van stadgenoot Excelsior.
46 minuten geledenALMELO (ANP) - FC Groningen heeft zich geplaatst voor de play-offs om Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien eindigde op de negende plaats in de Eredivisie na een 2-1-zege bij het gedegradeerde Heracles Almelo.
46 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Telstar heeft zich door een zege van 2-1 bij FC Volendam gehandhaafd in de Eredivisie. Volendam eindigde door de nederlaag als zestiende. De ploeg van coach Rick Kruys moet het nu in de play-offs om promotie/degradatie opnemen tegen Willem II.
56 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het seizoen in de Eredivisie afgesloten met een gelijkspel tegen het gedegradeerde NAC Breda. Het duel in Alkmaar eindigde in 3-3. AZ won eerder de KNVB-beker en is daardoor al zeker van deelname aan de Europa League.
59 minuten geleden