Napoli behaalt achtste zege op rij en loopt nog verder uit
EMPOLI (ANP) - Napoli heeft zaterdag de achtste zege op rij geboekt in de Italiaanse voetbalcompetitie. De ongenaakbare koploper won met 2-0 bij Empoli en is weer een stap dichter bij de eerste landstitel sinds 1990.
Empoli hielp Napoli in de beginfase van het duel. Verdediger Ardian Ismajli werkte de bal in de 17e minuut in zijn eigen doel. Na een klein half uur zorgde Victor Osimhen met zijn negentiende doelpunt dit seizoen voor de tweede treffer. De Nigeriaan heeft nu acht competitieduels op rij gescoord. In de Serie A lukte dat deze eeuw verder alleen Cristiano Ronaldo (Juventus), David Trezeguet (Juventus) Fabio Quagliarella (Sampdoria) en Ciro Immobile (Lazio).
Napoli heeft nu 18 punten voorsprong op nummer 2 Internazionale, dat zondag een uitwedstrijd tegen Bologna speelt.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".
3 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
15 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geleden