Napoli-aanvaller Osimhen met hoofdblessure in ziekenhuis
BERGAMO (ANP) - Aanvaller Victor Osimhen van de Italiaanse voetbalclub Napoli ligt in het ziekenhuis van Bergamo met hoofdletsel. Hij is daar ter observatie omdat niet duidelijk is wat de ernst van de blessure is, meldde de club uit de Serie A.
Osimhen liep de blessure zondag op in de slotfase van het duel bij Atalanta Bergamo. De 22-jarige Nigeriaanse international sloeg met zijn hoofd tegen de grasmat na een botsing met Atalanta-verdediger Cristian Romero.
"Hij heeft medische tests ondergaan na de wedstrijd, maar die leverden geen sluitende diagnose op. Om die reden blijft Victor in het ziekenhuis onder toezicht van onze clubarts", meldde Napoli, dat de wedstrijd met 4-2 verloor en nu de zevende plaats bezet in de Serie A. Napoli speelt donderdag de return tegen Granada voor een plaats bij de laatste zestien in de Europa League. De Spaanse club won de thuiswedstrijd met 2-0.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen subtoppers FC Utrecht en FC Twente heeft in de Eredivisie geen winnaar opgeleverd. In de Galgenwaard speelden de nummers 7 en 8 van de ranglijst met 1-1 gelijk. Mats Rots maakte in de slotfase gelijk voor FC Twente, dat nog kansen kreeg op een winnende treffer.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door de UEFA aangewezen om dinsdag de Champions League-wedstrijd tussen AS Monaco en Galatasaray te leiden. De Nederlandse scheidsrechter krijgt langs de lijn assistentie van zijn landgenoten Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is vierde official.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.
16 uur geledenFORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.
19 uur geledenSITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.
19 uur geledenLEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.
19 uur geleden