Napoli-aanvaller Osimhen met hoofdblessure in ziekenhuis
BERGAMO (ANP) - Aanvaller Victor Osimhen van de Italiaanse voetbalclub Napoli ligt in het ziekenhuis van Bergamo met hoofdletsel. Hij is daar ter observatie omdat niet duidelijk is wat de ernst van de blessure is, meldde de club uit de Serie A.
Osimhen liep de blessure zondag op in de slotfase van het duel bij Atalanta Bergamo. De 22-jarige Nigeriaanse international sloeg met zijn hoofd tegen de grasmat na een botsing met Atalanta-verdediger Cristian Romero.
"Hij heeft medische tests ondergaan na de wedstrijd, maar die leverden geen sluitende diagnose op. Om die reden blijft Victor in het ziekenhuis onder toezicht van onze clubarts", meldde Napoli, dat de wedstrijd met 4-2 verloor en nu de zevende plaats bezet in de Serie A. Napoli speelt donderdag de return tegen Granada voor een plaats bij de laatste zestien in de Europa League. De Spaanse club won de thuiswedstrijd met 2-0.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).
56 minuten geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - De Verenigde Staten, Canada en Mexico nemen bij het wereldkampioenschap voetbal maatregelen vanwege de uitbraak van ebola in Centraal-Afrika. Dat heeft de Amerikaanse regering namens de drie organiserende landen aangekondigd.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Nick Viergever vertrekt bij FC Utrecht. De 36-jarige aanvoerder heeft een aflopend contract en de club wil de verbintenis van de centrale verdediger niet verlengen.
2 uur geledenNOORDWIJK (ANP) - Eloy Room (37) droomde als jongetje van een plaats in het Nederlands elftal. Dat komt er niet van. Als doelman van Curaçao beleeft hij nu alsnog een andere voetbaldroom. "Om met zo'n klein eiland naar het WK voetbal te gaan is fantastisch", zegt de keeper van Curaçao in gesprek met het ANP. "Dit is veel groter dan voetbal. Het zal Curaçao heel veel positiefs brengen."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint maandag 29 juni aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Coach Robin van Persie werkt die dag met zijn selectie de eerste training af, meldt de Rotterdamse club.
4 uur geledenHOOFDDORP (ANP) - De grasmat van De Kuip is volgens de aanvoerders van de Eredivisie niet meer de beste van Nederland. Na de verkiezing elf jaar op rij te hebben gewonnen, is het veld in het Philips Stadion van PSV nu beter beoordeeld. Dat meldt spelersvakbond VVCS.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber is met de selectie van Arsenal meegereisd naar Boedapest voor de finale van de Champions League van zaterdag tegen Paris Saint-Germain. Op beelden op sociale media van Arsenal is te zien dat de Nederlandse verdediger met zijn sporttas aan boord van het vliegtuig stapt.
6 uur geleden