Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Napoli-aanvaller Osimhen met hoofdblessure in ziekenhuis

Napoli-aanvaller Osimhen met hoofdblessure in ziekenhuis

BERGAMO (ANP) - Aanvaller Victor Osimhen van de Italiaanse voetbalclub Napoli ligt in het ziekenhuis van Bergamo met hoofdletsel. Hij is daar ter observatie omdat niet duidelijk is wat de ernst van de blessure is, meldde de club uit de Serie A.

Osimhen liep de blessure zondag op in de slotfase van het duel bij Atalanta Bergamo. De 22-jarige Nigeriaanse international sloeg met zijn hoofd tegen de grasmat na een botsing met Atalanta-verdediger Cristian Romero.

"Hij heeft medische tests ondergaan na de wedstrijd, maar die leverden geen sluitende diagnose op. Om die reden blijft Victor in het ziekenhuis onder toezicht van onze clubarts", meldde Napoli, dat de wedstrijd met 4-2 verloor en nu de zevende plaats bezet in de Serie A. Napoli speelt donderdag de return tegen Granada voor een plaats bij de laatste zestien in de Europa League. De Spaanse club won de thuiswedstrijd met 2-0.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

4 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

4 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

5 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

8 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

8 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

11 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

11 uur geleden