Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Napoli-aanvaller Osimhen dreigt met stappen tegen eigen club

Napoli-aanvaller Osimhen dreigt met stappen tegen eigen club

NAPELS (ANP) - Napoli-aanvaller Victor Osimhen onderneemt mogelijk juridische stappen tegen zijn eigen club. Het social media-team van Napoli plaatste een video op TikTok waarin de spot wordt gedreven met de 24-jarige Nigeriaanse international.

De video toont hoe de aanvaller een strafschop miste in de wedstrijd tegen Bologna van afgelopen zondag met daarbij commentaar van een vreemd en versneld stemmetje.

Osimhens zaakwaarnemer, Roberto Calenda, spreekt van een onacceptabele actie van Napoli. "Dit is een ernstige zaak die de speler zeer serieuze schade toebrengt en bijdraagt aan de behandeling die de jongen de afgelopen tijd heeft moeten verduren in de media en door fake news. We ondernemen mogelijk juridische stappen om Victor te beschermen."

Aanvaring

De opvallende clip, die even circuleerde op de sociale media van Napoli, lijkt olie op het vuur te gooien na een aanvaring tussen Osimhen en Napoli-coach Rudi Garcia tijdens de wedstrijd. De Nigeriaan was boos toen hij in de 86e minuut werd gewisseld bij een 0-0 stand.

Osimhen, sinds 2020 actief voor Napoli, was vorig seizoen een belangrijke kracht bij het veroveren van de eerste landstitel voor de Napolitanen in dertig jaar.

Meer uit Voetbal

Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

40 minuten geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

17 uur geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

18 uur geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

19 uur geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

19 uur geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

19 uur geleden
Guardiola wil Rodri na blessure snel weer speelminuten geven

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.

20 uur geleden