Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Napoli-aanvaller Osimhen dreigt met stappen tegen eigen club

Napoli-aanvaller Osimhen dreigt met stappen tegen eigen club

NAPELS (ANP) - Napoli-aanvaller Victor Osimhen onderneemt mogelijk juridische stappen tegen zijn eigen club. Het social media-team van Napoli plaatste een video op TikTok waarin de spot wordt gedreven met de 24-jarige Nigeriaanse international.

De video toont hoe de aanvaller een strafschop miste in de wedstrijd tegen Bologna van afgelopen zondag met daarbij commentaar van een vreemd en versneld stemmetje.

Osimhens zaakwaarnemer, Roberto Calenda, spreekt van een onacceptabele actie van Napoli. "Dit is een ernstige zaak die de speler zeer serieuze schade toebrengt en bijdraagt aan de behandeling die de jongen de afgelopen tijd heeft moeten verduren in de media en door fake news. We ondernemen mogelijk juridische stappen om Victor te beschermen."

Aanvaring

De opvallende clip, die even circuleerde op de sociale media van Napoli, lijkt olie op het vuur te gooien na een aanvaring tussen Osimhen en Napoli-coach Rudi Garcia tijdens de wedstrijd. De Nigeriaan was boos toen hij in de 86e minuut werd gewisseld bij een 0-0 stand.

Osimhen, sinds 2020 actief voor Napoli, was vorig seizoen een belangrijke kracht bij het veroveren van de eerste landstitel voor de Napolitanen in dertig jaar.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Broos (Zuid-Afrika) boos op arbitrage in Afrika Cup

AGADIR (ANP/Belga) - Bondscoach Hugo Broos van Zuid-Afrika is boos over de onduidelijke regels van de arbitrage op de Afrika Cup. De Belg uitte zijn ongenoegen na afloop van de 1-0-nederlaag tegen Egypte in Marokko. "Voor het toernooi werd een meeting georganiseerd met de scheidsrechters. Ze legden ons de reglementen nog eens uit. Het waren wel vijftig regels, allemaal voor overtredingen en rode kaarten. Je ziet de bomen door het bos niet meer en niemand weet meer wat te doen", zei Broos.

3 uur geleden
Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

14 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

14 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

17 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

19 uur geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

23 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

1 dag geleden