Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Napoli-aanvaller Osimhen dreigt met stappen tegen eigen club

Napoli-aanvaller Osimhen dreigt met stappen tegen eigen club

NAPELS (ANP) - Napoli-aanvaller Victor Osimhen onderneemt mogelijk juridische stappen tegen zijn eigen club. Het social media-team van Napoli plaatste een video op TikTok waarin de spot wordt gedreven met de 24-jarige Nigeriaanse international.

De video toont hoe de aanvaller een strafschop miste in de wedstrijd tegen Bologna van afgelopen zondag met daarbij commentaar van een vreemd en versneld stemmetje.

Osimhens zaakwaarnemer, Roberto Calenda, spreekt van een onacceptabele actie van Napoli. "Dit is een ernstige zaak die de speler zeer serieuze schade toebrengt en bijdraagt aan de behandeling die de jongen de afgelopen tijd heeft moeten verduren in de media en door fake news. We ondernemen mogelijk juridische stappen om Victor te beschermen."

Aanvaring

De opvallende clip, die even circuleerde op de sociale media van Napoli, lijkt olie op het vuur te gooien na een aanvaring tussen Osimhen en Napoli-coach Rudi Garcia tijdens de wedstrijd. De Nigeriaan was boos toen hij in de 86e minuut werd gewisseld bij een 0-0 stand.

Osimhen, sinds 2020 actief voor Napoli, was vorig seizoen een belangrijke kracht bij het veroveren van de eerste landstitel voor de Napolitanen in dertig jaar.

Meer uit Voetbal

Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

7 uur geleden
Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

1 dag geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

1 dag geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

1 dag geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

1 dag geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

1 dag geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

1 dag geleden