Nantes stuurt trainer Domenech na twee maanden alweer weg
NANTES (ANP) - Raymond Domenech is niet langer trainer van FC Nantes. De 69-jarige oud-bondscoach van Frankrijk is woensdag na een dienstverband van een kleine twee maanden ontslagen.
Nantes heeft de laatste vijftien competitieduels in de Ligue 1 niet gewonnen. Bij de laatste zeven zat Domenech op de bank. Nantes staat na 24 wedstrijden op de achttiende plaats in de Franse competitie, waar twintig clubs aan meedoen.
Domenech was van 2004 tot 2010 bondscoach van Frankrijk. Bij het WK in Zuid-Afrika ging zijn ploeg aan intriges ten onder. De finalist van het WK van 2006 vloog er al na de eerste ronde uit. Als clubcoach had hij, voor hij bij Nantes begon, voor het laatst Olympique Lyon getraind. Dat was tussen 1988 en 1993.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
7 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
7 uur geleden