Nagenoeg herstelde Ødegaard staat voor rentree bij Arsenal
LONDEN (ANP) - Martin Ødegaard staat op het punt zijn comeback bij Arsenal te maken. De Noorse middenvelder is bijna hersteld van een enkelblessure. Trainer Mikel Arteta heeft aangegeven dat de uitwedstrijd tegen Bournemouth van zaterdag nog te vroeg komt voor hem. Er is echter een kans dat hij volgende week zondag in de belangrijke wedstrijd tegen Liverpool kan spelen. "We beoordelen dat na dit weekeinde," vertelde Arteta tijdens een persconferentie.
Ødegaard kwam op 31 augustus voor het laatst in actie voor Arsenal, dat dit seizoen nog ongeslagen in de Premier League is. Arsenal staat 1 punt achter op koploper Liverpool, dat zondag Chelsea ontvangt.
Arteta maakt zich geen zorgen over de blessure die zijn aanvaller Bukayo Saka opliep tijdens een interland van Engeland tegen Griekenland. "Hij neemt alweer deel aan veel oefeningen. Het is geen ernstige blessure. Misschien speelt hij in Bournemouth alweer mee," zei hij.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.
17 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.
20 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.
20 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.
22 uur geleden