Nagenoeg herstelde Ødegaard staat voor rentree bij Arsenal
LONDEN (ANP) - Martin Ødegaard staat op het punt zijn comeback bij Arsenal te maken. De Noorse middenvelder is bijna hersteld van een enkelblessure. Trainer Mikel Arteta heeft aangegeven dat de uitwedstrijd tegen Bournemouth van zaterdag nog te vroeg komt voor hem. Er is echter een kans dat hij volgende week zondag in de belangrijke wedstrijd tegen Liverpool kan spelen. "We beoordelen dat na dit weekeinde," vertelde Arteta tijdens een persconferentie.
Ødegaard kwam op 31 augustus voor het laatst in actie voor Arsenal, dat dit seizoen nog ongeslagen in de Premier League is. Arsenal staat 1 punt achter op koploper Liverpool, dat zondag Chelsea ontvangt.
Arteta maakt zich geen zorgen over de blessure die zijn aanvaller Bukayo Saka opliep tijdens een interland van Engeland tegen Griekenland. "Hij neemt alweer deel aan veel oefeningen. Het is geen ernstige blessure. Misschien speelt hij in Bournemouth alweer mee," zei hij.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.
14 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.
14 uur geledenCASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.
16 uur geleden