Nagenoeg herstelde Ødegaard staat voor rentree bij Arsenal
LONDEN (ANP) - Martin Ødegaard staat op het punt zijn comeback bij Arsenal te maken. De Noorse middenvelder is bijna hersteld van een enkelblessure. Trainer Mikel Arteta heeft aangegeven dat de uitwedstrijd tegen Bournemouth van zaterdag nog te vroeg komt voor hem. Er is echter een kans dat hij volgende week zondag in de belangrijke wedstrijd tegen Liverpool kan spelen. "We beoordelen dat na dit weekeinde," vertelde Arteta tijdens een persconferentie.
Ødegaard kwam op 31 augustus voor het laatst in actie voor Arsenal, dat dit seizoen nog ongeslagen in de Premier League is. Arsenal staat 1 punt achter op koploper Liverpool, dat zondag Chelsea ontvangt.
Arteta maakt zich geen zorgen over de blessure die zijn aanvaller Bukayo Saka opliep tijdens een interland van Engeland tegen Griekenland. "Hij neemt alweer deel aan veel oefeningen. Het is geen ernstige blessure. Misschien speelt hij in Bournemouth alweer mee," zei hij.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.
53 minuten geledenKINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.
1 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft algemeen directeur Rob Toussaint weggestuurd. Dat besluit is genomen na de degradatie van de club naar de eerste divisie.
2 uur geledenWENEN (ANP) - Gernot Trauner is niet opgeroepen voor de Oostenrijkse selectie voor het wereldkampioenschap voetbal. De centrale verdediger van Feyenoord keerde in april na bijna een jaar terug na een zware blessure aan zijn achillespees. Wel staat Trauner nog op een lijst van zestien door bondscoach Ralf Rangnick aangewezen reserves. De Feyenoorder was van de partij op het EK in 2024 toen Oostenrijk Nederland versloeg in de groepsfase.
2 uur geledenZAGREB (ANP) - Kroatië reist met PSV-aanvaller Ivan Perisic en Ajax-verdediger Josip Sutalo af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verliezend finalist van het WK van 2018 treft in de groepsfase Engeland, Panama en Ghana.
3 uur geledenPRAIA (ANP) - Kaapverdië reist af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met zes in Nederland geboren spelers. De Afrikaanse eilandengroep debuteert op het WK in een groep met Spanje, Uruguay en Saudi-Arabië.
3 uur geleden