Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nagelsmann verwacht 'zware' wedstrijd tegen Spanje

Nagelsmann verwacht 'zware' wedstrijd tegen Spanje

STUTTGART (ANP) - Gastland Duitsland wil zich vrijdag ten koste van Spanje plaatsen voor de halve finales van het EK voetbal. Bondscoach Julian Nagelsmann gelooft in de kansen van de Duitsers, maar kent ook de kracht van de Spanjaarden.

"Je kunt verder komen in het toernooi, maar je kunt ook worden uitgeschakeld. Het is een wedstrijd tussen twee gelijkwaardige teams", gaf Nagelsmann tijdens een persmoment aan.

"Het wordt zwaar. Beide teams zijn sterk in balbezit, hebben kwaliteiten op de counter en kunnen hun tegenstander onder druk zetten. Het zal morgen belangrijk zijn om veel een-tegen-eensituaties in ons voordeel te beslissen."

Spannende strijd

Aanvoerder Ilkay Gündogan verwacht ook een spannende strijd. "Ik weet zeker dat beide teams zullen spelen alsof het een finale is. Het is een compliment als de media zeggen dat we de twee beste ploegen op dit EK zijn. Er is niets beter voor een voetbalfan, of een speler, dan dit soort wedstrijden", aldus de 33-jarige middenvelder van FC Barcelona.

De kwartfinale tussen Duitsland en Spanje wordt vrijdag gespeeld in Stuttgart en begint om 18.00 uur.

Meer uit Voetbal

Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

27 minuten geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

1 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

18 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

20 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

21 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

22 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

22 uur geleden