Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nagelsmann roept Kleindienst en Blaswich op voor duel met Oranje

Nagelsmann roept Kleindienst en Blaswich op voor duel met Oranje

MÜNCHEN (ANP) - De Duitse bondscoach Julian Nagelsmann heeft aanvaller Tim Kleindienst en doelman Janis Blaswich opgeroepen voor de komende Nations League-wedstrijden. Op 14 oktober is Oranje de tegenstander, drie dagen eerder Bosnië en Herzegovina.

De 29-jarige Kleindienst, spelend voor Borussia Mönchengladbach, is voor het eerst geselecteerd voor het Duitse voetbalelftal. Hij is opgeroepen omdat Niclas Füllkrug geblesseerd is. Blaswich, die van 2018 tot 2022 bij Heracles onder de lat stond, dankt zijn uitverkiezing onder meer aan de blessure van Marc-André ter Stegen. Blaswich (33) speelt nu bij RB Leipzig.

Nagelsmann gaf al prijs dat Oliver Baumann van Hoffenheim de komende interlandperiode zijn eerste doelman is. De 34-jarige Baumann speelde nog geen wedstrijd voor de Duitse ploeg. "Olli heeft het verdiend om een interland te spelen", zei Nagelsmann, die Manuel Neuer zag stoppen als international en Ter Stegen zag wegvallen met een zware knieblessure.

Terugkeer

Verdediger Antonio Rüdiger en aanvaller Serge Gnabry keren terug in de selectie van Nagelsmann. Emre Can en Maximilian Beier ontbreken.

Duitsland speelt op 11 oktober in Zenica tegen Bosnië en Herzegovina en drie dagen later in München tegen het Nederlands elftal.

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

8 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

8 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

9 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

11 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

12 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

13 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

15 uur geleden