Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nagelsmann pleit voor langere pauzes tussen voetbalcompetities

Nagelsmann pleit voor langere pauzes tussen voetbalcompetities

ZENICA (ANP/RTR) - De Duitse bondscoach Julian Nagelsmann pleit voor langere pauzes tussen competities in het voetbal. "Er moet een gezonde balans zijn. Ik denk niet dat er in de toekomst minder wedstrijden zullen zijn. Er zullen juist nog meer wedstrijden bijkomen. We moeten het erover hebben hoe we de pauzes tussen de competities structureren", zei Nagelsmann in een persconferentie in aanloop naar het duel in de Nations League met Bosnië en Herzegovina.

De Duitse bondscoach haakte in op de steeds vollere speelkalender en de luidere roep van spelers om het aantal wedstrijden te verminderen, om overbelasting en blessures te voorkomen. "Ik heb vaak gezegd dat ik niet zal klagen over de kalender, want die grote hoeveelheid wedstrijden financiert onze sport. We kunnen beter kijken naar competities als de NBA (basketbal) of NFL (American football). NBA-basketballers spelen ongeveer 85 wedstrijden, gemiddeld meer dan de meeste voetballers, maar hebben daarna een maandenlange pauze. Dat geldt ook voor de NFL. Dat hebben we niet in het voetbal. De spelers krijgen gewoon geen pauze."

Meer uit Voetbal

Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

1 uur geleden
Voetbalsters Ajax verspelen koppositie tegen HERA United: 1-2

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.

1 uur geleden
Nieuwkomers bezorgen FC Utrecht een punt in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).

1 uur geleden
Ajax wil Japanner Sano overnemen van concurrent NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.

2 uur geleden
NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

3 uur geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

3 uur geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

3 uur geleden