Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nagelsmann blijft ook na het EK bondscoach Duitse voetballers

BERLIJN (ANP) - Julian Nagelsmann blijft voorlopig bondscoach van de Duitse voetballers. De 36-jarige voormalige trainer van Bayern München verlengde zijn contract met de Duitse bond tot 2026 en leidt Duitsland dus ook in de kwalificatie richting het WK, dat over twee jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsvindt.

Nagelsmann werd ruim een jaar geleden ontslagen bij Bayern München en begon in september als bondscoach als opvolger van Hansi Flick. Bayern München zou Nagelsmann na dit seizoen willen terughalen, maar dat plan gaat na de contractverlenging met de DFB niet door.

"Deze beslissing neem ik met mijn hart. Het is een grote eer om het nationale team te mogen coachen en met de beste spelers van het land te mogen werken", zegt Nagelsmann. "Ik werd erg geraakt door het enthousiasme van de fans tijdens de voorbije interlands tegen Frankrijk en Nederland. Samen willen we nu een succesvol EK in eigen land spelen. Daarna kijk ik enorm uit naar de uitdaging richting het WK."

Thomas Tuchel

Bayern liet de huidige trainer Thomas Tuchel eind februari al weten niet met hem verder te gaan. Nu Nagelsmann bij de Duitse bond blijft, verandert de situatie wat Tuchel betreft niet en ziet hij een langer verblijf bij Bayern niet zitten als de clubleiding hem alsnog vraagt. "Ik heb een overeenkomst met de club gesloten, die is gecommuniceerd en die staat vast", aldus Tuchel, die zich woensdag met Bayern München kwalificeerde voor de halve finales van de Champions League.

Duitsland is op het EK in eigen land, dat over een kleine twee maanden begint, ingedeeld in een groep met Schotland, Hongarije en Zwitserland.

Meer uit Voetbal

Godts respecteert de keuze van Belgische bondscoach volledig

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.

17 minuten geleden
Trainer Slot voelt geen extra druk na nederlaag van Liverpool

BIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."

49 minuten geleden
Liverpool zakt na nederlaag bij Aston Villa naar vijfde plaats

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.

10 uur geleden
Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

13 uur geleden
Verdediger Rekik in WK-selectie Oranje-opponent Tunesië

TUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.

14 uur geleden
Politiebewaking voor scheidsrechter die Celtic strafschop toewees

GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.

14 uur geleden
Middlesbrough eist uitsluiting Southampton na spionage

MIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.

15 uur geleden