Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nageeye enige Nederlandse deelnemer op WK marathon

Nageeye enige Nederlandse deelnemer op WK marathon

ARNHEM (ANP) - Abdi Nageeye is komende zomer de enige Nederlandse deelnemer aan de WK marathon in Oregon in de Verenigde Staten. Dat meldt de Nederlandse Atletiekunie. Nageeye behaalde vorig jaar bij de Olympische Spelen in Tokio zilver achter de Keniaan Eliud Kipchoge.

De marathon is zondag 17 juli over een parcours van 14 kilometer. De WK atletiek in Oregon duren van 15 tot en met 24 juli.

Drie weken na de WK atletiek zijn de EK atletiek in München (15 tot en met 21 augustus). Aan de EK marathon doen, direct op de eerste dag van het evenement, zeven Nederlanders mee. Bij de mannen zijn dat Björn Koreman, Tom Hendrikse en Ronald Schröer en bij de vrouwen Nienke Brinkman, Jill Holterman, Ruth van der Meijden en Bo Ummels.

Khalid Choukoud stond ook op de lijst van de Atletiekunie. "Dat mijn naam op de lijst wordt genoemd, is een misverstand", zegt Choukoud op Instagram. "Ik heb er namelijk voor gekozen niet deel te nemen aan de EK en WK en mij te focussen op andere marathons

Meer uit Sport

Swiatek verliest van Rybakina in kwartfinale Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Iga Swiatek blijft ook dit jaar zonder eindzege op de Australian Open. De Poolse nummer 2 van de wereld, die de drie andere grandslamtoernooien al wel won, verloor in de kwartfinales in Melbourne van de Kazachse Elena Rybakina: 5-7 1-6.

1 uur geleden
Djokovic naar halve finale Australian Open dankzij opgave Musetti

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic is in de kwartfinales van de Australian Open ontsnapt aan uitschakeling. Zijn Italiaanse tegenstander Lorenzo Musetti gaf door een blessure op in de derde set, na de eerste twee te hebben gewonnen: 6-4 6-3 1-3.

2 uur geleden
Tennisster Gauff boos over uitzenden kapotslaan racket

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Coco Gauff wil graag dat niet alle emoties van teleurgestelde spelers worden uitgezonden en meer ruimte voor privémomenten bij de grote toernooien. Dat zei de Amerikaanse na haar uitschakeling in de kwartfinales van de Australian Open tegen de Oekraïense Elena Svitolina.

18 uur geleden
Alcaraz voor het eerst naar halve finales Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich voor het eerst geplaatst voor de halve finales van de Australian Open. In de Rod Laver Arena in het hete Melbourne klopte de Spaanse nummer 1 van de wereld thuisfavoriet Alex De Minaur: 7-5 6-2 6-1. Alcaraz is dit toernooi nog zonder setverlies.

22 uur geleden
Verstappen voor het eerst circuit op met nieuwe RB22

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft zich dinsdag op het Formule 1-circuit in Barcelona voor het eerst laten zien in de nieuwe RB22. De viervoudige wereldkampioen van Red Bull nam tijdens de tweede besloten testdag plaats achter het stuur. Na het verliezen van zijn wereldtitel deed hij dat met nummer 3 op de auto in plaats van nummer 1.

23 uur geleden
Bijna 20.000 kaarten verkocht voor TeamNL Huis bij Winterspelen

ARNHEM (ANP) - Tot nu toe zijn bijna 20.000 kaarten verkocht voor het TeamNL Huis dat tijdens de Winterspelen in Milaan staat. Volgens een woordvoerster van NOC*NSF is dit ongeveer tweederde van het totaal aantal beschikbare tickets.

1 dag geleden
Zverev bereikt halve finale Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de halve finale van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de Amerikaan Learner Tien: 6-3 6-7 (5) 6-1 7-6 (3).

1 dag geleden