Nadal zonder coach Moya op Australian Open
MELBOURNE (ANP) - Rafael Nadal moet het volgende maand op de Australian Open stellen zonder coach Carlos Moya. De voormalig nummer 1 van de wereld blijft in verband met de geldende coronaregels thuis achter.
"Na met Rafa gesproken te hebben, is besloten dat ik niet met het team afreis naar Australië", zei Moya. "Het was mijn intentie om erbij te zijn vanaf het begin van het toernooi, maar de Australische regering staat het niet toe om apart te reizen en kort voor aanvang van het toernooi aan te komen."
De deelnemers aan de Australian Open moeten bij aankomst eerst twee weken in quarantaine. Het toernooi begint op maandag 8 februari.
De 34-jarige Nadal, die opgaat voor zijn 21e grandslamtitel, wordt al sinds 2016 door Moya (44) bijgestaan.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
4 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
11 uur geleden