Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nadal zeer tevreden over optreden tegen Van de Zandschulp

Nadal zeer tevreden over optreden tegen Van de Zandschulp

PARIJS (ANP) - Rafael Nadal was zeer content over zijn duel met Botic van de Zandschulp, de beste tennisser van Nederland. De 21-voudig grandslamkampioen stond in de derde ronde van Roland Garros negen games af (6-3 6-2 6-4).

"Vandaag was een zeer goede test en ik speelde mijn beste wedstrijd van het toernooi, zonder enige twijfel. Ik ben erg tevreden over mijn niveau tijdens de eerste twee sets en het begin van de derde set", zei de 35-jarige Nadal.

"Dat is erg goed nieuws en ik ga zaterdag weer de trainingsbaan op in de wetenschap dat ik mijn niveau flink heb weten op te krikken. Nu moet ik dit vasthouden en blijven werken aan specifieke dingen. Ik probeer dan weer klaar te zijn voor de wedstrijd van zondag."

Oom van Nadal coach tegenstander

Dan is Félix Auger-Aliassime zijn tegenstander en dat is een pikant duel. De Canadees wordt namelijk bijgestaan door Toni Nadal, de oom van Rafael Nadal. Met Toni aan zijn zijde vierde Nadal grote successen. Toni Nadal zou hebben aangegeven dat hij Auger-Aliassime niet gaat coachen in het duel met zijn neef.

"Ik weet niet wat er gaat gebeuren, maar ik maak me er niet druk om en voor mij is het geen kwestie. Ik weet dat hij het beste voor mij wil. En nu begeleidt hij een andere speler, geen enkel probleem."

Nadal ging ook in op de aanwezigheid van Zinédine Zidane op de tribune van het Court Suzanne Lenglen. "Ik zag hem niet zitten, maar ik wist wel dat hij er was, omdat het publiek zijn naam scandeerde", zei Nadal, een groot fan van Real Madrid. "Ik heb na de wedstrijd niet de kans gehad om hem te zien of te spreken."

Meer uit Sport

Zieke wielrenner Brennan (Visma-Lease a Bike) mist Milaan-Sanremo

MILAAN (ANP) - Matthew Brennan kan zaterdag niet meedoen aan Milaan-Sanremo, het eerste wielermonument van het jaar. De 20-jarige Britse wielrenner is ziek en wordt vervangen door Victor Campenaerts, meldt zijn ploeg Visma-Lease a Bike.

2 uur geleden
Sloveense basketballer Doncic blinkt uit met 60 punten bij Lakers

MIAMI (ANP/RTR) - Basketballer Luka Doncic heeft in de NBA de Los Angeles Lakers langs Miami Heat geleid. De 27-jarige Sloveen maakte in de door zijn team met 134-126 gewonnen wedstrijd liefst 60 punten. Voor de LA Lakers was het de achtste overwinning op rij.

2 uur geleden
Tennisster Swiatek direct uitgeschakeld in Miami

MIAMI (ANP/RTR) - Iga Swiatek is bij het tennistoernooi van Miami direct uitgeschakeld. De als tweede geplaatste Poolse verloor in de tweede ronde in drie sets van haar landgenote Magda Linette: 6-1 5-7 3-6. Voor Swiatek, die in de eerste ronde niet in actie hoefde te komen, was het haar eerste nederlaag in de openingsronde van 74 WTA-toernooien.

3 uur geleden
Wielrenner Pedersen rijdt Milaan-Sanremo na snel herstel

MILAAN (ANP) - De Deense wielrenner Mads Pedersen gaat zaterdag van start in de Italiaanse voorjaarsklassieker Milaan-Sanremo. De renner van Lidl-Trek is eerder dan verwacht hersteld van botbreuken aan zijn pols en sleutelbeen. Dat meldt zijn ploeg op sociale media.

16 uur geleden
Judoka Steenhuis beëindigt carrière

NIEUWEGEIN (ANP) - Judoka Guusje Steenhuis (33) heeft besloten haar carrière te beëindigen. Dat hebben TeamNL Judo en Steenhuis via Instagram bekendgemaakt. "Het was fantastisch en het is goed zo", zegt de judoka in het bericht.

17 uur geleden
Karalis daagt Duplantis uit: ben gevaarlijk als ik plezier heb

TORUN (ANP) - De Griekse polsstokhoogspringer Emmanouil Karalis daagt nadrukkelijk wereldrecordhouder Armand Duplantis uit op de WK indooratletiek in Torun (Polen). "Ik ben gevaarlijk als ik plezier heb", zei hij op een persconferentie in de atletiekhal. "Je weet nooit wat er gaat gebeuren. Ik voel me goed, geloof in mezelf, geloof in mijn vermogen om hoog te springen."

19 uur geleden
Europees kampioen Chapple kiest rol van underdog op 1500 meter

TORUN (ANP) - Samuel Chapple kruipt bewust in de rol van underdog op de 1500 meter bij de komende WK indooratletiek in Torun, ook al behoort hij op papier tot de kanshebbers op een medaille.

20 uur geleden