Nadal verliest van Murray bij rentree op tennisbaan
ABU DHABI (ANP/DPA) - Tennisser Rafael Nadal heeft bij zijn rentree op de tennisbaan bij een demonstratietoernooi in Abu Dhabi verloren van Andy Murray. De 35-jarige twintigvoudig grandslamwinnaar verloor met 6-3 7-5 van de een jaar jongere Schot. Nadal stond vier maanden aan de kant met een slepende voetblessure en speelde zijn laatste partij in augustus in het ATP-toernooi van Washington.
"Het voelt goed om weer terug op de baan te zijn", zei Nadal. "Het was geen slechte partij. Ik heb lang geen wedstrijden gespeeld, dus ik kijk er positief op terug."
Murray zei van tevoren dat hij uitkeek naar de confrontatie met Nadal. De 34-jarige drievoudig grandslamwinnaar speelde meer dan vijf jaar geleden voor het laatst tegen de Spanjaard. "Dat is behoorlijk lang geleden. Het laat zien dat ik met blessures heb geworsteld en dat hij meer recent ook zijn fysieke problemen heeft gekend. Hopelijk kunnen we als twee 'oudjes' er nog een mooie partij van maken."
De Spanjaard speelt nog in de wedstrijd om plaats drie tegen de Canadees Denis Shapovalov. Murray neemt het in de finale op tegen de Rus Andrej Roeblev.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
3 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
6 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
7 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is als zesde geëindigd in de sprintrace bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull was de race over 100 kilometer op de vijfde positie begonnen. Na een matige start wist hij nog een plek terug te winnen. De winst ging naar Lando Norris van McLaren. Het was de vierde sprintzege uit zijn carrière.
8 uur geleden