Nadal van plan te spelen met scheur in buikspier van 7 millimeter
LONDEN (ANP) - Rafael Nadal is van plan om vrijdag te spelen tegen Nick Kyrgios in de halve finales van Wimbledon, zo meldt de Spaanse krant Marca. Volgens het medium heeft de 22-voudig grandslamkampioen een scheur van 7 millimeter in één van zijn buikspieren.
De 36-jarige Nadal, tweevoudig kampioen in Londen, heeft donderdag scans ondergaan. Woensdag was hij in vijf sets te sterk voor de Amerikaan Taylor Fritz en na afloop liet de Spanjaard, die in de kwartfinales niet voluit kon gaan, doorschemeren dat het niet zeker was of hij wel in actie kon komen in de halve eindstrijd.
"Ik kan je geen duidelijk antwoord geven, want als ik je een duidelijk antwoord geef en morgen gebeurt er iets anders, dan ben ik een leugenaar", zei Nadal na de partij tegen Fritz over zijn fysieke toestand.
Nadal werkte donderdagmiddag een training af op Aorangi, het trainingscomplex van Wimbledon.
Meer uit Sport
AUSTIN (ANP) - Max Verstappen hoopt dit weekend op het circuit van Austin in Texas in de winning mood te blijven. Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 in aanloop naar de Grote Prijs van de Verenigde Staten. De coureur van Red Bull won de afgelopen twee grands prix, in Maleisië en Singapore.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse turners zijn zevende geworden in de landenfinale bij de WK in Rotterdam. Casimir Schmidt, Elijah Faverus, Amine Abaidi, Loran de Munck en Jermain Grünberg kwamen uit op een score van 241,294 punten.
22 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Hockeyster Pien Sanders neemt afscheid van het Nederlands team. Dat heeft de 28-jarige speelster van Den Bosch dinsdag bekendgemaakt via sociale media. "Het is mooi geweest zo. Tien mega mooie jaren heb ik mogen meemaken in het allermooiste shirt dat er is", schrijft Sanders.
1 dag geledenBRUSSEL (ANP) - Botic van de Zandschulp is al in de eerste ronde van het tennistoernooi van Brussel gestrand. De als zevende geplaatste Nederlander ging met 1-6 4-6 hard onderuit tegen de Franse qualifier Clément Chidekh. Het was pas de eerste zege van de mondiale nummer 152 op de ATP Tour.
1 dag geledenBRUSSEL (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zich met veel moeite geplaatst voor de tweede ronde van het tennistoernooi van Brussel. De 30-jarige Nederlander won met 7-6 (3) 6-7 (5) 7-5 van de jonge Duitser Max Schönhaus, de nummer 302 van de wereld. Hij treft nu de Argentijn Mariano Navone.
1 dag geledenNINGBO (ANP) - De Poolse tennisster Iga Świątek heeft zich teruggetrokken uit het Ningbo Open in China en heeft daarmee haar laatste kans verspeeld om zich te plaatsen voor de WTA Finals.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Naomi Visser (25) heeft zich bij de WK in Rotterdam geplaatst voor de meerkamp- en brugfinale. Visser was in Rotterdam de enige Nederlandse vrouw die zich voor de finales wist te plaatsen.
1 dag geleden