Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nadal van plan te spelen met scheur in buikspier van 7 millimeter

Nadal van plan te spelen met scheur in buikspier van 7 millimeter

LONDEN (ANP) - Rafael Nadal is van plan om vrijdag te spelen tegen Nick Kyrgios in de halve finales van Wimbledon, zo meldt de Spaanse krant Marca. Volgens het medium heeft de 22-voudig grandslamkampioen een scheur van 7 millimeter in één van zijn buikspieren.

De 36-jarige Nadal, tweevoudig kampioen in Londen, heeft donderdag scans ondergaan. Woensdag was hij in vijf sets te sterk voor de Amerikaan Taylor Fritz en na afloop liet de Spanjaard, die in de kwartfinales niet voluit kon gaan, doorschemeren dat het niet zeker was of hij wel in actie kon komen in de halve eindstrijd.

"Ik kan je geen duidelijk antwoord geven, want als ik je een duidelijk antwoord geef en morgen gebeurt er iets anders, dan ben ik een leugenaar", zei Nadal na de partij tegen Fritz over zijn fysieke toestand.

Nadal werkte donderdagmiddag een training af op Aorangi, het trainingscomplex van Wimbledon.

Meer uit Sport

Verstappen voorbij Prost met Formule 1-zege in elfde jaar op rij

SEPANG (ANP) - Max Verstappen heeft met zijn zege in Maleisië voor het elfde jaar op rij minstens één grand prix in de Formule 1 gewonnen. Hij klom daarmee in de eeuwige ranglijst naar de derde plaats achter Michael Schumacher en Lewis Hamilton, die het record delen van vijftien achtereenvolgende seizoenen met één of meer zeges. Verstappen ging Alain Prost voorbij, die tien seizoenen achtereen een of meer races won.

14 minuten geleden
Gersjes strandt in achtste finales op openingsdag WK judo

BAKOE (ANP) - Amber Gersjes is op de openingsdag van de WK judo in Bakoe (Azerbeidzjan) in de achtste finales uitgeschakeld. De 29-jarige judoka, uitkomend in de klasse tot 48 kilogram, verloor in haar tweede partij met een ippon van de Japanse Wakana Koga.

31 minuten geleden
Verstappen spreekt van "heerlijke zege" na "hectische race"

SEPANG (ANP) - Max Verstappen heeft zijn doel bereikt in dit voor hem wat moeizaam verlopen seizoen. De viervoudig wereldkampioen wilde minstens één grand prix winnen en dat lukte in Maleisië, waar de uitgestelde Grote Prijs van Bahrein werd verreden. "Ik ben ontzettend trots op het team. Dit is een heerlijke zege, zeker als je ziet hoe het dit jaar is gegaan", zei de Nederlander in het flashinterview op de baan.

1 uur geleden
Verstappen wint in Maleisië eerste grand prix van dit seizoen

SEPANG (ANP) - Max Verstappen heeft eindelijk zijn eerste zege van dit seizoen binnen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen won in zijn Red Bull na een chaotische aanloop op dominante wijze de Grote Prijs van Bahrein, die in Maleisië werd verreden.

1 uur geleden
Nieuw oponthoud Formule 1-race Maleisië door stilvallende auto's

SEPANG (ANP) - De startprocedure bij de Grote Prijs van Bahrein is afgebroken, omdat tal van coureurs problemen hadden met hun Formule 1-auto tijdens de opwarmronden. Het leek erop alsof software in de half-elektrische auto's niet functioneerde in de regen. Onder anderen Max Verstappen en Lewis Hamilton ervoeren problemen bij het intrappen van het gaspedaal.

3 uur geleden
Ook Sabalenka vroeg uitgeschakeld in China Open tennis

BEIJING (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka is al vroeg uitgeschakeld in het China Open, een masterstoernooi bij de vrouwen. De nummer 2 van de wereld ging in Beijing in de derde ronde onderuit tegen de Tsjechische Nikola Bartůňková. De nummer 34 van de wereld won in twee sets: 6-4 6-3.

5 uur geleden
Start Formule 1-race Maleisië uitgesteld om noodweer

SEPANG (ANP) - De Grote Prijs van Bahrein in Maleisië start veel later dan de geplande aanvangstijd van 09.00 uur. Er is lang oponthoud door zware regenval op het circuit van Sepang, met ook donder en bliksem erbij.

5 uur geleden