Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nadal mikt op rentree half december in Abu Dhabi

Nadal mikt op rentree half december in Abu Dhabi

PARIJS (ANP) - Rafael Nadal hoopt half december zijn rentree te maken in Abu Dhabi, zei hij maandag tijdens een sponsorbijeenkomst in Parijs. De 20-voudig grandslamkampioen wil van 16 tot en met 18 december meedoen aan een demonstratietoernooi in de Verenigde Arabische Emiraten.

De 35-jarige Nadal kwam in augustus in Washington voor het laatst in actie. Hij meldde zich met een voetblessure af voor Wimbledon, de Olympische Spelen en de US Open. Hij speelde dit jaar slechts zeven toernooien.

"Het is mijn plan om in december in Abu Dhabi te spelen en dan in januari een voorbereidingstoernooi voor de Australian Open. Dat is mijn doel. We werken er hard aan om het zover te laten komen", zei de nummer 5 van de wereld.

Momenteel wordt in Parijs het laatste masterstoernooi van het seizoen gespeeld. Het tennisjaar wordt van 14 tot en met 21 november afgesloten met de ATP Finals in Turijn, het eindejaarstoernooi voor de beste acht spelers.

Meer uit Sport

Smits keert na gemist EK handbal terug in selectie Golden League

ARNHEM (ANP) - Handbalinternational Kay Smits is door bondscoach Staffan Olsson opgeroepen voor de Golden League. Dat toernooi, waaraan verder Noorwegen, Denemarken en de Verenigde Staten meedoen, wordt van donderdag 19 tot en met zondag 22 maart in Denemarken gespeeld.

51 minuten geleden
Schulting en De Laat niet opgenomen in selectie WK shorttrack

UTRECHT (ANP) - Olympiërs Suzanne Schulting en Itzhak de Laat zijn niet opgenomen in de selectie van de shorttrackers voor het WK, dat van 13 tot en met 15 maart in de Canadese stad Montreal plaatsvindt. Dat blijkt uit de selectie die de KNSB maandag heeft bekendgemaakt.

55 minuten geleden
Start Formule 1-seizoen nog niet in gevaar door oorlog Iran

MELBOURNE (ANP/DPA) - De eerste race van het Formule 1-seizoen, zondag 8 maart in Melbourne, komt voorlopig niet in de problemen vanwege de oorlog in Iran. Dat zegt Travis Auld, directeur van de Grote Prijs van Australië.

3 uur geleden
Schaatser Botman als Nederlands kampioen naar WK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Janno Botman heeft zich als nationaal kampioen geplaatst voor het WK sprint van volgende week in Heerenveen. Hij hield na vier afstanden Tim Prins en Kayo Vos achter zich.

21 uur geleden
Schaatsster Schulting wint NK sprint, ook Fledderus mag naar WK

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting is voor het eerst Nederlands kampioen sprint geworden. In Thialf won ze alle vier de afstanden. Op de eerste dag reed ze zowel op de 500 meter als de 1000 meter een persoonlijk record. Op de afsluitende 1000 meter op zondag was ze met 1.14,10 weer ruim de snelste.

22 uur geleden
Atlete Klaver Nederlands kampioen 400 meter indoor

APELDOORN (ANP) - Atlete Lieke Klaver is in Apeldoorn Nederlands kampioen geworden op de 400 meter indoor. In een tijd van 51,28 was ze de snelste, voor Myrte van der Schoot in een persoonlijk record van 51,33. Eveline Saalberg werd derde in 52,26.

22 uur geleden
Nationaal recordhouder Phijffers wint 400 meter NK indooratletiek

APELDOORN (ANP) - Atleet Jonas Phijffers is Nederlands kampioen geworden op de 400 meter indoor. Hij won in een tijd van 45,57, ruim twee tienden van een seconde langzamer dan het nationale record dat hij vorige week ook in Apeldoorn liep.

22 uur geleden