Nadal komt niet meer in actie in Laver Cup
LONDEN (ANP/DPA) - Tennisser Rafael Nadal komt niet meer in actie bij de Laver Cup in Londen. De 36-jarige Spanjaard heeft na zijn dubbelpartij met de afzwaaiende Roger Federer van vrijdagavond besloten zo snel mogelijk terug te keren naar zijn vrouw. Het stel verwacht in de komende weken hun eerste kind.
"De afgelopen weken waren lastig, ik heb nauwelijks geslapen en was gestrest", zei Nadal, wiens echtgenote te maken kreeg met complicaties tijdens de zwangerschap. "Gelukkig is alles nu in orde, waardoor ik in staat was om hierheen te komen."
Nadal speelde vrijdag de dubbelpartij namens Team Europa met Federer tegen Jack Sock en Frances Tiafoe. Het Spaans-Zwitserse koppel verloor de laatste officiële wedstrijd van Federer in de matchtiebreak: 6-4 6-7 (2) 9-11. Na de eerste dag van de Laver Cup is de stand tussen Team Europa en Team Wereld 2-2. Nadal wordt in het Europese team van captain Björn Borg vervangen door de Brit Cameron Norrie.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.
9 uur geledenLES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.
12 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.
12 uur geledenBOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.
13 uur geledenASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF heeft bij het ministerie van VWS aangedrongen op een spoedoverleg naar aanleiding van de problemen die sportverenigingen momenteel ervaren rondom de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). Dat meldt een woordvoerder van de sportkoepel aan het ANP.
15 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp (30) doet dit jaar mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft de organisatie van het Libéma Open bekendgemaakt.
17 uur geleden