Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nadal kan zich niets voorstellen bij US Open over drie maanden

Nadal kan zich niets voorstellen bij US Open over drie maanden

NEW YORK (ANP) - Rafael Nadal denkt niet dat de US Open in augustus en september doorgang vindt. "Zoals het er nu voorstaat, kan ik me er niets bij voorstellen", zei de viervoudig kampioen tegen persbureau AP.

"We hebben gewoon meer informatie nodig over hoe de situatie in New York over een paar maanden is. En over hoe het virus zich ontwikkelt, want we moeten niet vergeten dat New York een van de coronabrandhaarden van de wereld is", sprak de nummer 2 van de wereld. "Over een paar maanden de US Open? Ik hoop het."

Normaliter zou Nadal, die woensdag zijn 34e verjaardag vierde, momenteel zijn opwachting maken op Roland Garros. Daar zou hij zijn opgegaan voor zijn dertiende titel. "Ik mis het enorm, maar tegelijkertijd ben ik totaal niet bezig met tennis", aldus Nadal. "Ik focus me op het leven nu en dat we allemaal weer kunnen leven in een normale maatschappij."

Achter elkaar

De Amerikaanse tennisbond USTA heeft het idee om het masterstoernooi van Cincinnati en US Open achter elkaar op het complex van de US Open af te werken. Vooralsnog heeft de US Open, van 31 augustus tot en met 13 september, de speeldata nog niet aangepast vanwege het coronavirus.

Het is de bedoeling dat Roland Garros een week later, op 20 september, van start gaat. Veel tennissers, waaronder Kiki Bertens en Robin Haase, spraken de verwachting uit dat er dit hele kalenderjaar niet meer getennist zal worden.

Meer uit Sport

Schaker Van Foreest lijdt eerste nederlaag in Wijk aan Zee

WIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Jorden van Foreest heeft bij het toernooi van Wijk aan Zee zijn eerste nederlaag geleden. De grootmeester verloor met zwart van de Turk Yagiz Kaan Erdogmus, met 14 jaar de jongste deelnemer.

2 uur geleden
IndyCar-kampioen Palou moet McLaren miljoenen betalen

LONDEN (ANP/RTR) - McLaren heeft deels de rechtszaak tegen de Spaanse autocoureur Álex Palou gewonnen. De viervoudig kampioen in de IndyCar moet wegens contractbreuk ongeveer 12 miljoen dollar (10 miljoen euro) aan schadevergoeding betalen aan het Britse automerk. Het hooggerechtshof in Londen deed vrijdag uitspraak.

7 uur geleden
Ferrari showt 'compleet veranderde' Formule 1-auto voor 2026

FIORANO (ANP) - Ferrari heeft op het eigen circuit in Fiorano de auto onthuld waarmee het in 2026 nieuwe successen najaagt. Zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton was de eerste die een paar ronden reed in de rode SF-26.

8 uur geleden
Zverev en De Minaur door naar laatste zestien Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev staat in de vierde ronde van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de Brit Cameron Norrie: 7-5 4-6 6-3 6-1. Hij maakte de wedstrijd af met zijn zestiende ace. Zijn volgende tegenstander in Melbourne is de Argentijn Francisco Cerúndolo.

9 uur geleden
Tour Down Under past koninginnenrit aan om 'extreem' brandgevaar

BRIGHTON (ANP) - De organisatie van de Tour Down Under past de voor zaterdag geplande koninginnenrit drastisch aan om de veiligheid van de wielrenners te waarborgen. Er dreigt door de hitte brandgevaar, met name in het gebied waar Willunga Hill ligt. Die beklimming, traditioneel de scherprechter in de Australische etappekoers uit de WorldTour, wordt uit de route gehaald.

10 uur geleden
Sabalenka en Alcaraz naar volgende ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Carlos Alcaraz en Aryna Sabalenka zijn door op de Australian Open. Beide topspelers wonnen hun duel na iets meer dan twee uur in de Rod Laver Arena.

15 uur geleden
Norris gaat 'met zelfvertrouwen' voor tweede titel Formule 1

LONDEN (ANP/RTR) - Lando Norris heeft absoluut als doel zijn wereldtitel in de Formule 1 in 2026 te prolongeren. Dat zei de Brit van McLaren in aanloop naar het nieuwe seizoen. Als hij erin slaagt twee jaar op rij wereldkampioen te worden, is hij de tweede Brit na Lewis Hamilton die dat presteert. "Een titel winnen geeft je zeker veel meer zelfvertrouwen. Dat is een feit", aldus Norris, die bekende dat zelfvertrouwen nooit zijn sterkste punt is geweest.

1 dag geleden