Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nadal kan zich niets voorstellen bij US Open over drie maanden

Nadal kan zich niets voorstellen bij US Open over drie maanden

NEW YORK (ANP) - Rafael Nadal denkt niet dat de US Open in augustus en september doorgang vindt. "Zoals het er nu voorstaat, kan ik me er niets bij voorstellen", zei de viervoudig kampioen tegen persbureau AP.

"We hebben gewoon meer informatie nodig over hoe de situatie in New York over een paar maanden is. En over hoe het virus zich ontwikkelt, want we moeten niet vergeten dat New York een van de coronabrandhaarden van de wereld is", sprak de nummer 2 van de wereld. "Over een paar maanden de US Open? Ik hoop het."

Normaliter zou Nadal, die woensdag zijn 34e verjaardag vierde, momenteel zijn opwachting maken op Roland Garros. Daar zou hij zijn opgegaan voor zijn dertiende titel. "Ik mis het enorm, maar tegelijkertijd ben ik totaal niet bezig met tennis", aldus Nadal. "Ik focus me op het leven nu en dat we allemaal weer kunnen leven in een normale maatschappij."

Achter elkaar

De Amerikaanse tennisbond USTA heeft het idee om het masterstoernooi van Cincinnati en US Open achter elkaar op het complex van de US Open af te werken. Vooralsnog heeft de US Open, van 31 augustus tot en met 13 september, de speeldata nog niet aangepast vanwege het coronavirus.

Het is de bedoeling dat Roland Garros een week later, op 20 september, van start gaat. Veel tennissers, waaronder Kiki Bertens en Robin Haase, spraken de verwachting uit dat er dit hele kalenderjaar niet meer getennist zal worden.

Meer uit Sport

Verstappen sluit 24 uur van Nürburgring na pech af op 38e plaats

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.

1 uur geleden
Wielrenster Bredewold wint Ronde van Baskenland voor vrouwen

SAN SEBASTIÁN (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de Ronde van Baskenland voor vrouwen op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx - Protime behield haar leidende positie in de derde en laatste etappe met start en finish in San Sebastián. De Poolse Dominika Włodarczyk won de laatste rit.

2 uur geleden
Verstappen lijkt na probleem zege Nürburgring te kunnen vergeten

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.

5 uur geleden
Verstappen rijdt 's nachts goede stint bij 24 uur van Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.

8 uur geleden
Tennisster Svitolina wint masterstoernooi Rome voor derde keer

ROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.

19 uur geleden
Tennisser Griekspoor strandt in halve finale challenger Bordeaux

BORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.

23 uur geleden
Ecuadoriaanse wielrenner Narváez boekt tweede ritzege in Giro

FERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.

23 uur geleden