Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nadal kan zich niets voorstellen bij US Open over drie maanden

Nadal kan zich niets voorstellen bij US Open over drie maanden

NEW YORK (ANP) - Rafael Nadal denkt niet dat de US Open in augustus en september doorgang vindt. "Zoals het er nu voorstaat, kan ik me er niets bij voorstellen", zei de viervoudig kampioen tegen persbureau AP.

"We hebben gewoon meer informatie nodig over hoe de situatie in New York over een paar maanden is. En over hoe het virus zich ontwikkelt, want we moeten niet vergeten dat New York een van de coronabrandhaarden van de wereld is", sprak de nummer 2 van de wereld. "Over een paar maanden de US Open? Ik hoop het."

Normaliter zou Nadal, die woensdag zijn 34e verjaardag vierde, momenteel zijn opwachting maken op Roland Garros. Daar zou hij zijn opgegaan voor zijn dertiende titel. "Ik mis het enorm, maar tegelijkertijd ben ik totaal niet bezig met tennis", aldus Nadal. "Ik focus me op het leven nu en dat we allemaal weer kunnen leven in een normale maatschappij."

Achter elkaar

De Amerikaanse tennisbond USTA heeft het idee om het masterstoernooi van Cincinnati en US Open achter elkaar op het complex van de US Open af te werken. Vooralsnog heeft de US Open, van 31 augustus tot en met 13 september, de speeldata nog niet aangepast vanwege het coronavirus.

Het is de bedoeling dat Roland Garros een week later, op 20 september, van start gaat. Veel tennissers, waaronder Kiki Bertens en Robin Haase, spraken de verwachting uit dat er dit hele kalenderjaar niet meer getennist zal worden.

Meer uit Sport

Nederland met acht keer goud op vierde plek in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland staat met nog twee dagen te gaan stevig op de vierde plaats in het medailleklassement van de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Vrijdag bezorgden langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong (1500 meter) en de shorttrackmannen (aflossing) TeamNL de zevende en achtste gouden medaille.

4 uur geleden
Schulting ziet abrupt einde aan rentree op shorttrackijs Milaan

MILAAN (ANP) - Voor Suzanne Schulting zat het olympisch shorttracktoernooi er ineens op in de halve finale van de 1500 meter. De 28-jarige Friezin ging halverwege haar halve finale in een duel met de Italiaanse Elisa Confortola plots onderuit. "Ik viel uit het niets, ik brak gewoon weg op mijn linkerschaats en that's it", zei de drievoudig olympisch kampioene. Landgenote Xandra Velzeboer kwam in dezelfde halve finale ook ten val.

4 uur geleden
TeamNL evenaart recordaantal van acht keer goud op Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Nederlandse deelnemers aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo hebben vrijdag een record geƫvenaard. De Nederlandse shorttrackmannen zorgden met hun zege op de aflossing voor de achtste gouden medaille.

4 uur geleden
Nederland heeft in Milaan meer medailles dan vorige Winterspelen

MILAAN (ANP) - Nederland heeft bij de Olympische Spelen in Milaan meer medailles behaald dan tijdens de vorige Winterspelen in Beijing. De shorttrackmannen wonnen de aflossing en zorgden daarmee voor de achttiende plak voor TeamNL. Langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong won eerder op vrijdag verrassend de 1500 meter.

4 uur geleden
Shorttrackers sluiten olympisch toernooi af met zeven medailles

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben het olympische toernooi in Milaan afgesloten met een recordaantal van zeven medailles, waarvan vijf gouden.

4 uur geleden
Shorttrackers bezorgen Nederland op aflossing achtste goud

MILAAN (ANP) - De shorttrackmannen hebben Nederland op de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo de achtste gouden medaille bezorgd. Kopman Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons eindigden in de finale van de aflossing als eerste.

4 uur geleden
Velzeboer en Schulting na val op 1500 meter uitgeschakeld

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer gaat in Milaan geen derde olympische titel winnen. De 24-jarige Nederlandse ging in de halve finale onderuit, net als haar landgenote Suzanne Schulting.

5 uur geleden