Nadal in aanloop naar Roland Garros blij met lange finale
BARCELONA (ANP) - Rafael Nadal is er blij mee dat de finale van het tennistoernooi van Barcelona tegen de Griek Stefanos Tsitsipas zo lang duurde. "Ik heb de afgelopen maanden niet veel competitieve wedstrijden kunnen spelen. Het is waar dat wedstrijden zoals vandaag me lichamelijk beter doen voelen en ik beter voorbereid ben op marathonpartijen", vertelde de Spanjaard na zijn zege van 6-4 6-7 (6) 7-5.
De partij duurde 3 uur en 38 minuten en was op de ATP Tour de langstdurende finale (over twee gewonnen sets) sinds de statistieken in 1991 werden bijgehouden. "Ik denk dat ik de hele week in elke wedstrijd steeds wat beter werd", zei Nadal. "Ik heb ruimte om te blijven verbeteren. Ik was niet perfect."
De 34-jarige Nadal hoopt in juni voor de veertiende keer het grandslamtoernooi van Roland Garros op zijn naam te schrijven. Begin mei is het Madrid Open het volgende toernooi waar hij aan meedoet. "Ik geloof echt dat ik beter kan spelen op gravel dan ik nu doe en ik hoop dat deze overwinning me zal helpen om mijn niveau wat op te krikken."
Meer uit Sport
NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.
1 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.
4 uur geledenROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.
14 uur geledenBORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.
18 uur geledenFERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.
18 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de finale. Sinner was in de halve finale in drie sets te sterk voor Daniil Medvedev: 6-2 5-7 6-4. De halve eindstrijd werd vrijdagavond bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner stilgelegd door regenval en werd zaterdag uitgespeeld.
20 uur geledenMONTMELÓ (ANP) - De Spanjaard Álex Márquez heeft de sprintrace bij de Grote Prijs van Catalonië gewonnen in de MotoGP.
20 uur geleden