Nadal hoopt rentree te kunnen maken op graveltoernooi Barcelona
BARCELONA (ANP/AFP) - Rafael Nadal hoopt dat hij zijn rentree kan maken op het graveltoernooi van Barcelona. De 37-jarige tennisser maakte in een bericht op Instagram bekend dat hij aan het trainen is in de Catalaanse stad en daar hoopt te kunnen spelen.
"Ik ben hier om te zien hoe het gaat en kijk ernaar uit om te kunnen spelen", schrijft hij bij een foto van zichzelf op de tennisbaan in Barcelona. "Het is belangrijk om te zeggen dat ik hiermee niet bevestig dat ik ga spelen, maar dat ik hoop dat het kan. We zullen zien."
De Spanjaard had zich begin april afgemeld voor het masterstoernooi van Monte Carlo dat nu bezig is. De 22-voudig grandslamkampioen was toen nog niet fit genoeg om weer in actie te komen, na de spierblessure die hij in Brisbane had opgelopen begin dit jaar. Nadal speelde pas in drie officiële wedstrijden sinds zijn blessure in de tweede ronde van de Australian Open in 2023. Hij werd in januari bij het toernooi van Brisbane uitgeschakeld in de kwartfinales.
Nadal won het graveltoernooi in Barcelona twaalf keer. Hij deed dat voor het laatst in 2021. De afgelopen twee jaar ging de titel naar zijn landgenoot Carlos Alcaraz.
Meer uit Sport
APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.
1 uur geledenPILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.
4 uur geledenMEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
5 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
5 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
7 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
12 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
12 uur geleden