Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nadal hoopt rentree te kunnen maken op graveltoernooi Barcelona

Nadal hoopt rentree te kunnen maken op graveltoernooi Barcelona

BARCELONA (ANP/AFP) - Rafael Nadal hoopt dat hij zijn rentree kan maken op het graveltoernooi van Barcelona. De 37-jarige tennisser maakte in een bericht op Instagram bekend dat hij aan het trainen is in de Catalaanse stad en daar hoopt te kunnen spelen.

"Ik ben hier om te zien hoe het gaat en kijk ernaar uit om te kunnen spelen", schrijft hij bij een foto van zichzelf op de tennisbaan in Barcelona. "Het is belangrijk om te zeggen dat ik hiermee niet bevestig dat ik ga spelen, maar dat ik hoop dat het kan. We zullen zien."

De Spanjaard had zich begin april afgemeld voor het masterstoernooi van Monte Carlo dat nu bezig is. De 22-voudig grandslamkampioen was toen nog niet fit genoeg om weer in actie te komen, na de spierblessure die hij in Brisbane had opgelopen begin dit jaar. Nadal speelde pas in drie officiële wedstrijden sinds zijn blessure in de tweede ronde van de Australian Open in 2023. Hij werd in januari bij het toernooi van Brisbane uitgeschakeld in de kwartfinales.

Nadal won het graveltoernooi in Barcelona twaalf keer. Hij deed dat voor het laatst in 2021. De afgelopen twee jaar ging de titel naar zijn landgenoot Carlos Alcaraz.

Meer uit Sport

Dopingautoriteit onderzoekt tennisster Vondrousova na missen test

LAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.

2 uur geleden
Judoka Van Lieshout verrast zichzelf met snelle EK-zege

TBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.

3 uur geleden
Handbalster Polman kondigt afscheid van de topsport aan

BOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.

6 uur geleden
Judoka Van Lieshout verovert EK-goud in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.

8 uur geleden
Wielrenster Gery houdt Bredewold van zege in Brabantse Pijl

OVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.

8 uur geleden
Volleyballer Parkinson beëindigt carrière tijdens revalidatie

UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.

11 uur geleden
Djokovic meldt zich met blessure af voor masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.

12 uur geleden