Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nadal en Alcaraz door in dubbelspel na zege op Argentijns duo

Nadal en Alcaraz door in dubbelspel na zege op Argentijns duo

PARIJS (ANP) - Tennissers Rafael Nadal en Carlos Alcaraz hebben hun eerste wedstrijd in het dubbelspel op de Olympische Spelen gewonnen. De Spanjaarden waren op het Court Philippe Chatrier, de hoofdbaan, met 7-6 (4) 6-4 te sterk voor het Argentijnse duo Andres Molteni/Maximo Gonzalez.

In de eerste set lag het dicht bij elkaar. Beide koppels deden weinig voor elkaar onder, waardoor een tiebreak de beslissing moest brengen. Daarin waren Nadal en Alcaraz te sterk. Nadal, die in hetzelfde stadion in Parijs maar liefst veertien keer Roland Garros won, haalde de set binnen met een backhand langs de lijn.

Daarna draaiden Molteni en Gonzalez, die als zesde waren geplaatst in Parijs, de wedstrijd om. Snel stonden de Argentijnen met 3-0 voor in de tweede set, maar die voorsprong raakten ze kwijt. Op 5-4 waren het toch Nadal en Alcaraz die de wedstrijd beslisten op het eerste wedstrijdpunt. Alcaraz maakte het af met een volley.

Nadal (38) en Alcaraz (21) doen ook nog mee in het enkelspel. Alcaraz, die recent Roland Garros en Wimbledon won, was zaterdagmiddag te sterk voor Hady Habib uit Libanon. Nadal, die in 2008 en 2016 al olympisch goud pakte, speelt zondag. Dan treft hij de Hongaar Marton Fucsovics.

Meer uit Sport

Teambaas Mekies wil van GP Japan leren voor verbetering Red Bull

SUZUKA (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull zegt dat het team vooral moet leren voor het verbeteren van de auto's van Max Verstappen en Isack Hadjar. Met Verstappen op de elfde plaats bij de startopstelling en Hadjar op plek 8 lijkt het team niet mee te doen om de winst.

10 uur geleden
Pidcock niet meer van start in Catalonië na val in ravijn

BERGA (ANP) - Wielrenner Tom Pidcock gaat niet meer van start in de Ronde van Catalonië na zijn val in een ravijn in de vijfde etappe. Zijn ploeg Pinarello-Q36.5 meldt dat ze de Brit uit de wedstrijd halen.

12 uur geleden
Verstappen na mislukte kwalificatie niet boos maar gelaten

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen reageert gelaten op het neerzetten van de elfde tijd in de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan. "Het erge is, ik ben niet boos, ik ben daar allang voorbij en dat is niet goed", aldus de Limburger bij Viaplay.

15 uur geleden
Verstappen elfde in kwalificatie Grote Prijs van Japan

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen is er bij de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan niet in geslaagd de derde kwalificatiesessie te halen. De Red Bull-coureur kwam in Q2 tot de elfde tijd en was daarmee uitgeschakeld. Verstappen was 1,214 seconde langzamer dan de Italiaan Kimi Antonelli die met 1.29,048 de beste tijd had neergezet. Mercedes-coureur Antonelli veroverde in Q3 ook de poleposition met 1.28,778.

15 uur geleden
Sinner in finale tennistoernooi Miami tegen Lehecka

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner staat voor de vierde keer in de finale van het Miami Open. De als tweede geplaatste Italiaan rekende in de halve finale in twee sets af met Duitser Alexander Zverev, de nummer 3 van de plaatsingslijst: 6-3 7-6 (4). In de finale treft hij de Tsjech Jiri Lehecka.

16 uur geleden
Verstappen rijdt achtste tijd bij derde vrije training in Japan

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen (28) heeft op het circuit van Suzuka de achtste tijd gereden bij de derde vrije training voor de Grote Prijs van Japan. De coureur van Red Bull klokte 1.30,910. De 19-jarige Italiaan Kimi Antonelli van Mercedes reed de snelste tijd.

18 uur geleden
Koeman: goed oefenduel tegen sterk Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is tevreden over het niveau van de oefenwedstrijd tussen het Nederlands elftal en Noorwegen (2-1). "Het was gewoon een goede wedstrijd tegen een sterk Noorwegen", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Dat moeten we ook niet vergeten. Het is een beetje Nederlands om altijd te denken dat je hier makkelijk van moet winnen. De Noren hebben gewoon een heel sterk nationaal team en daar spelen wij een hele goede wedstrijd tegen."

20 uur geleden