Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nadal door naar vierde ronde op Australian Open

Nadal door naar vierde ronde op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Rafael Nadal heeft overtuigend de vierde ronde van de Australian Open bereikt. De als eerste geplaatste Spaanse tennisser kwam in de wedstrijd tegen zijn landgenoot Pablo Carreño Busta geen moment in de problemen. Nadal won de partij in iets meer dan anderhalf uur met 6-1 6-2 6-4.

Nadal was op dreef in de Rod Laver Arena waar hij niet één breakpoint tegen kreeg, 41 'winners' sloeg tegenover slechts zeven onnodige fouten. Het was zijn vijfde overwinning op zijn 28-jarige landgenoot. Nadal heeft sinds januari 2016 niet meer verloren van een Spanjaard. Fernando Verdasco was de laatste die hem versloeg.

"Het was zonder twijfel mijn beste wedstrijd hier tot nu toe", vond Nadal. "Ik serveerde goed en met mijn forehand maakte ik het hem steeds moeilijk." Carreño Busta had geen antwoord op de opslag van Nadal en pakte slechts tien punten met zijn returns.

Nadal speelt in de vierde ronde tegen de winnaar van de wedstrijd tussen de Australiër Nick Kyrgios en de Rus Karen Chatsjanov. De controversiële Kyrgios kreeg donderdag nog een straf wegens tijdsoverschrijding. Reden voor hem een imitatie te geven van alle handelingen die Nadal pleegt te doen voordat hij serveert. Nadal wilde er eerder niet op ingaan, maar zei nu toch er de voorkeur aan te geven tegen publiekslieveling Kyrgios te spelen. "Als hij tenminste zijn goede spel laat zien en zijn passie voor de sport. Dan is hij een aanwinst voor het tennis. Als hij andere dingen doet, ben ik niet zo enthousiast over hem."

Meer uit Sport

Honkballers beginnen Honkbalweek Haarlem met overwinning

HAARLEM (ANP) - Nederland is de Honkbalweek Haarlem begonnen met een overwinning. In het Pim Mulierstadion werden de International Globetrotters, een verzameling van honkballers uit verschillende landen over de hele wereld, met 6-1 verslagen.

50 minuten geleden
Tennisster Muchová na hittepauze naar finale Bad Homburg

BAD HOMBURG (ANP) - De Tsjechische tennisster Karolína Muchová heeft zich vrijdag - na een hittepauze van anderhalf uur - geplaatst voor de finale van het grastoernooi van Bad Homburg. Ze was in twee sets te sterk voor de Roemeense Elena-Gabriela Ruse: 6-4 6-4. Tussen die sets zat de pauze in het stadje nabij Frankfurt.

8 uur geleden
Osaka bereikt eerste finale op gras op tennistoernooi Bad Homburg

BAD HOMBURG VOR DER HÖHE (ANP) - Tennisster Naomi Osaka heeft in Duitsland voor het eerst in haar carrière een finale van een grastoernooi bereikt. De viervoudig grandslamkampioene uit Japan was in de halve finale van het toernooi van Bad Homburg met 6-3 6-3 te sterk voor de Chinese Wang Xinyu.

12 uur geleden
Griekspoor treft Australiër Duckworth in eerste ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor treft in de eerste ronde van Wimbledon de Australiër James Duckworth. Botic van de Zandschulp begint het grandslamtoernooi in Londen met een partij tegen de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, terwijl Jesper de Jong tegen Rinky Hijikata uit Australië speelt. Dat is het resultaat van de loting op vrijdag.

15 uur geleden
Geen Tour de France voor klimmer Bilbao in afscheidsjaar

MANAMA (ANP) - De Spaanse wielrenner Pello Bilbao zal in zijn afscheidsjaar geen Tour de France rijden. De 36-jarige klimspecialist is niet op tijd hersteld van een virale infectie die hij opliep in de Tour Auvergne-Rhône-Alpes (voorheen het Critérium du Dauphiné). Dat meldde zijn ploeg Bahrain-Victorious op X.

1 dag geleden
Verstappen hoopt op betere Red Bull in 'thuisrace' Oostenrijk

SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen is recordhouder met vier zeges in de Grote Prijs van Oostenrijk, maar een vijfde zege in zijn andere 'thuisrace' ligt niet voor de hand. De Red Bull van de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 presteert dit seizoen ondermaats vergeleken met de grote concurrenten Mercedes en Ferrari. De Nederlander hoopt dat zijn auto met een upgrade weer iets beter gaat presteren.

1 dag geleden
Hamilton onthult 'pijnlijke' nekblessure in begintijd bij Ferrari

SPIELBERG (ANP) - Lewis Hamilton heeft onthuld dat een nekblessure hem kwelde in zijn eerste weken bij Ferrari. "Ik crashte begin vorig jaar tijdens een van mijn eerste tests in de Ferrari heel hard tegen de muur. Een van mijn nekwervels raakte beschadigd en daarbij werd een zenuw geraakt", vertelde de zevenvoudig wereldkampioen aan de media op de persdag van de Formule 1 voorafgaand aan de Grote Prijs van Oostenrijk.

1 dag geleden