Nadal definitief tegenstander Van de Zandschulp in Davis Cup
MÁLAGA (ANP) - Rafael Nadal komt om 17.00 uur definitief de baan op voor de ontmoeting met Botic van de Zandschulp in de kwartfinale van de Davis Cup. Dat blijkt uit de opstellingen van gastland Spanje en Nederland. Eerder meldden Spaanse media al dat de afscheidnemende Nadal (38) het eerste duel in Málaga voor zijn rekening zou nemen.
De mondiale nummer 3 Carlos Alcaraz neemt het in het tweede enkelspel op tegen Tallon Griekspoor, de beste tennisser van Nederland. Mocht er na die twee partijen een 1-1-stand op de borden staan, volgt een beslissend dubbelspel. Daarin beleeft dan mogelijk dubbelspecialist Wesley Koolhof (35) zijn afscheid.
Nadal kwam de afgelopen jaren door blessureleed maar weinig in actie. Vorige maand kondigde hij aan deze week in de Davis Cup afscheid te nemen.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
13 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
15 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
16 uur geleden