Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nadal definitief niet in actie op tennistoernooi van Doha

Nadal definitief niet in actie op tennistoernooi van Doha

MADRID (ANP) - Rafael Nadal heeft definitief afgezegd voor het ATP-toernooi van Doha. De 37-jarige Spanjaard, die eerder al aangaf dat het krap zou worden, is nog niet fit na een spierscheurtje. "Ik ben helaas niet klaar om te spelen", schreef Nadal op X.

"Ik had graag in Doha willen spelen, waar de organisatie en de geweldige fans mij altijd enorm hebben gesteund", verklaarde Nadal. "Jammer genoeg kan ik na mijn onvergetelijke overwinning in 2014 niet naar Doha komen, waar ik heel graag wilde zijn om opnieuw te spelen. Ik blijf me focussen om klaar te zijn voor de exhibitiewedstrijd in Las Vegas en het geweldige Indian Wells."

Nadal en landgenoot Carlos Alcaraz spelen op 3 maart 'The Netflix Slam' in Las Vegas, een duel dat wordt georganiseerd en uitgezonden door Netflix. Drie dagen later begint het grote toernooi van Indian Wells.

Nadal, winnaar van 22 grand slams, had vorige maand zijn zinnen gezet op deelname aan de Australian Open, maar meldde zich een week voor het toernooi af. Vorig jaar miste hij een groot deel van het seizoen met een heupblessure. Hij speelde wel op het toernooi van Brisbane begin januari.

Meer uit Sport

Schaatsster Groenewoud tweede op de massastart in Calgary

CALGARY (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbeker in Calgary zilver gegrepen op de massastart. De 26-jarige wereldkampioene op dit onderdeel moest alleen Ivanie Blondin uit Canada voor zich dulden in de sprint. Mia Manganello uit de Verenigde Staten eindigde als derde.

9 uur geleden
Kok wint vierde 500 meter op rij met Nederlands podium

CALGARY (ANP) - Femke Kok heeft bij wereldbekerwedstrijden in Calgary de vierde 500 meter op rij gewonnen. De wereldkampioene was de beste in 36,72. Jutta Leerdam werd met 37,01 tweede en Marrit Fledderus met 37,08 derde. Achter het geheel Nederlandse podium volgde Anna Boersma op de vierde plaats en Angel Daleman op de vijfde plaats.

11 uur geleden
Schaatssters winnen in Calgary tweede ploegenachtervolging

CALGARY (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben bij de wereldbekerwedstrijden in Calgary de ploegenachtervolging gewonnen. Joy Beune, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud waren met 2.52,52 nipt sneller dan Canada en Japan. Olympisch kampioen Canada was 0,16 seconde langzamer. Japan kwam tot 2.53,08.

11 uur geleden
Tennissers Italië winnen Davis Cup voor derde keer op rij

BOLOGNA (ANP) - De Italiaanse tennissers hebben voor de derde keer op rij de Davis Cup gewonnen. In Bologna bezorgde Flavio Cobolli, de nummer 22 van de wereldranglijst, Italië het tweede punt door de Spanjaard Jaume Munar te verslaan in drie sets: 1-6 7-6 (5) 7-5. Matteo Berrettini had de gastheren op voorsprong gebracht met een zege op Pablo Carreño Busta (6-3 6-4).

11 uur geleden
Shorttrackster Velzeboer wint ook derde 500 meter in World Tour

GDANSK (ANP) - Xandra Velzeboer heeft bij de World Tour in het Poolse Gdansk ook de derde 500 meter gewonnen. De regerend wereldkampioene op deze afstand was in de finale sneller dan de Amerikaanse Corinne Stoddard en Choi Min-jeong uit Zuid-Korea.

15 uur geleden
Shorttracker Van 't Wout wint 1000 meter bij wereldbeker Gdansk

GDANSK (ANP) - Jens van 't Wout heeft zijn eerste gouden medaille in de wereldbeker shorttrack dit seizoen gegrepen. Bij de derde World Tour in Gdansk versloeg de 24-jarige shorttracker in de finale de Italiaan Pietro Sighel en de Canadees Steven Dubois.

16 uur geleden
Zilver voor shorttrackers op gemengde aflossing in Gdansk

GDANSK (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben zondag in het Poolse Gdansk bij de derde wedstrijd uit de World Tour het zilver gepakt op de gemengde aflossing. Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Jens van 't Wout en Teun Boer moesten het team van Zuid-Korea net voorlaten. Van 't Wout slaagde er, enigszins gehinderd, net voor de streep niet in als eerste te finishen. Het team van Canada werd derde.

19 uur geleden