Nadal definitief niet in actie op tennistoernooi van Doha
MADRID (ANP) - Rafael Nadal heeft definitief afgezegd voor het ATP-toernooi van Doha. De 37-jarige Spanjaard, die eerder al aangaf dat het krap zou worden, is nog niet fit na een spierscheurtje. "Ik ben helaas niet klaar om te spelen", schreef Nadal op X.
"Ik had graag in Doha willen spelen, waar de organisatie en de geweldige fans mij altijd enorm hebben gesteund", verklaarde Nadal. "Jammer genoeg kan ik na mijn onvergetelijke overwinning in 2014 niet naar Doha komen, waar ik heel graag wilde zijn om opnieuw te spelen. Ik blijf me focussen om klaar te zijn voor de exhibitiewedstrijd in Las Vegas en het geweldige Indian Wells."
Nadal en landgenoot Carlos Alcaraz spelen op 3 maart 'The Netflix Slam' in Las Vegas, een duel dat wordt georganiseerd en uitgezonden door Netflix. Drie dagen later begint het grote toernooi van Indian Wells.
Nadal, winnaar van 22 grand slams, had vorige maand zijn zinnen gezet op deelname aan de Australian Open, maar meldde zich een week voor het toernooi af. Vorig jaar miste hij een groot deel van het seizoen met een heupblessure. Hij speelde wel op het toernooi van Brisbane begin januari.
Meer uit Sport
WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben bij het WK in Warschau brons gegrepen. Oranje won de troostfinale tegen Azerbeidzjan met 21-14.
37 minuten geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft voor het eerst een grandslamtoernooi gewonnen. De 29-jarige Duitser versloeg in de finale van Roland Garros de Italiaan Flavio Cobolli in vijf sets: 6-1 4-6 6-4 6-7 (5) 6-1. De partij duurde 4 uur en 16 minuten.
54 minuten geledenMONACO (ANP/AFP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli is de jongste winnaar van de Grand Prix van Monaco geworden. De 19-jarige Mercedes-coureur won op het stratencircuit in het prinsdom zijn vijfde race op rij en nam het record van jongste winnaar af van de Brit Lewis Hamilton, die zondag als tweede eindigde.
59 minuten geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Eugenio Chacarra heeft het KLM Open in Badhoevedorp op zijn naam geschreven. De 26-jarige Spanjaard eindigde met één slag voorsprong op de Fin Oliver Lindell. Golfer Lars van der Vight werd de beste Nederlander op de 38e plaats.
2 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Max Verstappen heeft opgelucht gereageerd dat geen van de andere coureurs op hem is gereden toen hij niet wegkwam bij de start van de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1. "Gelukkig reageerde iedereen achter mij op de juiste wijze", zei hij tegen verschillende media. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest meteen in de eerste ronde opgeven met een defect aan de motor.
2 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters zijn er bij het WK in Warschau niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finale. In de halve eindstrijd was Australië met 16-14 te sterk. Voor Oranje wacht nu de strijd om het brons.
3 uur geledenMONACO (ANP) - Kimi Antonelli heeft in de Formule 1 voor het eerst in zijn carrière de Grote Prijs van Monaco gewonnen. Max Verstappen viel in de eerste ronde uit, nadat hij zijn Red Bull eerst niet van de startpositie kreeg. Voor Verstappen is het de tweede uitvalbeurt dit seizoen.
3 uur geleden