Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nadal bij rentree in Barcelona tegen Cobolli

Nadal bij rentree in Barcelona tegen Cobolli

BARCELONA (ANP) - Rafael Nadal neemt het in Barcelona bij zijn rentree op de tennisbaan na drie maanden afwezigheid op tegen de Italiaan Flavio Cobolli. Begin januari kreeg de Spaanse tennisser op het toernooi van Brisbane te maken met een nieuwe heupblessure. Nadal hoopte aanvankelijk in maart in Miami weer te kunnen spelen, maar dat toernooi kwam te vroeg.

De 22-voudig grandslamkampioen is door blessures gezakt naar de 646e plaats op de wereldranglijst. Vorig jaar miste hij vrijwel het hele seizoen door een heupblessure. Over anderhalve maand hoopt Nadal op Roland Garros zijn favoriete toernooi voor de vijftiende keer te winnen.

Nadal (37) heeft het graveltoernooi in Barcelona al twaalf keer gewonnen, voor het laatst in 2021. De afgelopen twee jaar won zijn landgenoot Carlos Alcaraz de titel. Tegenstander Cobolli is de nummer 63 van de wereld.

Meer uit Sport

Verstappen kijkt uit naar racen in het donker op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.

2 uur geleden
Sinner met 31e masterszege op rij naar kwartfinale in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.

6 uur geleden
Gehavende wielrenner Kelderman verlaat Giro d'Italia

CATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.

12 uur geleden
Basketballer LeBron James twijfelt over toekomst in NBA

LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.

13 uur geleden
NOC*NSF bevestigt formele gesprekken Thialf voor Spelen 2030

HEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.

1 dag geleden
Organisatie Spelen 2030 wil 'exclusieve gesprekken' met Thialf

HEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.

1 dag geleden
Tennisser Sinner probleemloos naar vierde ronde in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.

1 dag geleden