
Nadal bevestigt deelname aan tennistoernooi van Barcelona
BARCELONA (ANP/RTR) - Rafael Nadal heeft bevestigd dat hij deze week zijn rentree maakt tijdens het tennistoernooi van Barcelona. "Dinsdag sta ik op de baan", zei de 37-jarige Spanjaard, die aangaf dat hij niet wist of hij kon spelen toen hij in Barcelona arriveerde.
"Ik doe alsof dit mijn laatste jaar is en wil van elk moment genieten", zei Nadal tijdens een persconferentie. "Ik voel me klaar om morgen te spelen. Voor mij is het een genot om hier te zijn."
Voor Nadal is het zijn eerste toernooi na drie maanden afwezigheid en pas zijn vierde sinds begin vorig jaar. Begin januari kreeg de 22-voudig grandslamwinnaar op het toernooi van Brisbane te maken met een nieuwe heupblessure. Hij meldde zich begin april nog af voor het masterstoernooi van Monte Carlo, omdat hij zich nog niet fit genoeg voelde.
Positief
Nadal, die twaalf keer de titel won in Barcelona, verklaarde dat hij zich goed voelde tijdens de oefensessies in de Catalaanse stad. "De trainingsweek was positief en ik wil mijn best doen. Ik kan geen blessure-update geven omdat de lijst lang is. Ik kan alleen maar vertellen dat ik me vandaag goed genoeg voel om morgen op de baan te staan en dat betekent veel."
Nadal begint het toernooi dinsdag tegen de Italiaan Flavio Cobolli, de nummer 63 van de wereld die zestien jaar jonger is.
Meer uit Sport
PLOVDIV (ANP) - De roeiers van de Holland Acht hebben op de Europese kampioenschappen in het Bulgaarse Plovdiv net geen goud gewonnen. De Nederlandse mannen zagen op de valreep Groot-Brittannië voorbijkomen en eindigden op de tweede plaats.
2 uur geledenINDIANAPOLIS (ANP/RTR) - De basketballers van Indiana Pacers hebben voor het eerst sinds 2000 de finale van de NBA bereikt. De drievoudig kampioen won thuis de zesde wedstrijd tegen New York Knicks in de play-offs van de Eastern Conference met 125-108 en bracht daarmee de stand in de best-of-sevenserie op 4-2.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain heeft eindelijk de titel in de Champions League veroverd. De Franse topclub van coach Luis Enrique liet er in de finale in de Allianz Arena in München met een 5-0-zege geen misverstand over bestaan welke club dit seizoen de beste was in het belangrijkste Europese clubtoernooi.
15 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor het eerst in de clubhistorie de Champions League gewonnen. De Franse landskampioen van trainer Luis Enrique overrompelde in de finale in München Internazionale uit Italië met 5-0.
15 uur geledenPARIJS (ANP) - Novak Djokovic heeft overtuigend de vierde ronde bereikt van Roland Garros. De drievoudig winnaar van het grandslamtoernooi in Parijs was in drie sets te sterk voor de Oostenrijker Filip Misolic: 6-3 6-4 6-2.
15 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Demi Schuurs heeft de derde ronde van het vrouwendubbeltoernooi bereikt op Roland Garros. De 31-jarige dubbelspecialiste versloeg met haar Amerikaanse dubbelpartner Asia Muhammad de Russische speelsters Anastasia Pavlioetsjenkova en Elena Pridankina in drie sets: 6-4 6-7 (7) 6-3.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Max Verstappen vond dat hij met de derde plaats in de kwalificatie van de Grote Prijs van Spanje voor Formule 1 het maximale eruit had gehaald. "Ik denk dat de derde plaats ook is waar we moeten staan", zei hij in het flashinterview na afloop. "We komen het hele weekend snelheid tekort en hebben het zo goed mogelijk gedaan."
20 uur geleden