
NAC zet spits Hilterman uit selectie na optreden op feest Emmen
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft aanvaller Jeredy Hilterman uit de selectie gezet. Hilterman werd afgelopen winter overgenomen van FC Emmen. Bij die club bezocht hij zaterdag het kampioensfeest en sprak hij vanaf het podium de duizenden fans toe. "Ik ben ook een mens en ik heb een fout gemaakt", sprak hij weinig respectvol ten opzichte van zijn huidige werkgever. "Excuses, excuses, maar ik ben teruggekomen voor een feestje."
Hilterman lijkt te speculeren op een terugkeer bij de Drentse club. Het op Twitter gedeelde fragment wordt niet gewaardeerd in Breda waar NAC nog volop in de strijd is om de play-offs te bereiken. "Jeredy Hilterman wordt naar aanleiding van verbale uitingen tijdens het kampioensfeest van FC Emmen per direct buiten de groep gelaten. Zijn gedrag helpt niet in het groepsproces met het oog op het behalen en succesvol zijn in de play-offs", aldus NAC Breda op Twitter. "Daarom zal Jeredy voorlopig niet deelnemen aan groepsactiviteiten."
Hilterman speelde tot nu toe dertien competitieduels voor NAC waarin hij twee keer scoorde.
Meer uit Sport
LOS ANGELES (ANP/AFP) - De Los Angeles Lakers worden verkocht in een recorddeal van 10 miljard dollar (8,7 miljard euro), meldt ESPN woensdag. Daarmee wordt de NBA-ploeg het hoogst gewaardeerde sportteam in de Amerikaanse geschiedenis. De familie Buss draagt haar meerderheidsbelang over aan miljardair Mark Walter, die al mede-eigenaar is.
1 uur geledenFLORENCE (ANP) - Motorcoureur Collin Veijer is fit genoeg om komend weekend zijn rentree te maken bij de Grote Prijs van Italië. Dat meldt zijn team Red Bull KTM Ajo, dat op het circuit van Mugello met Veijer en zijn Turkse teamgenoot Deniz Öncü zal starten in de Moto2.
10 uur geledenPIURO (ANP) - João Almeida heeft de vierde etappe van de Ronde van Zwitserland op zijn naam geschreven. De Portugees van UAE Team Emirates kwam na 193,2 kilometer na een lange solo als eerste over de streep in Piuro. De Brit Oscar Onley werd op 40 seconden tweede en Ben O'Connor uit Australië werd derde.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse topsport kent een homogene cultuur. Het maakt niet uit in welke tak van sport, de gemiddelde topsporter is iemand met weinig angst, die tegen een stootje kan en zelf problemen oplost. Dat komt naar voren uit het omvangrijke onderzoek van Verinorm naar de topsportcultuur in Nederland.
15 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Judoka Simeon Catharina is in de tweede ronde van de WK uitgeschakeld. Hij moest in de klasse tot 100 kilogram zijn meerdere erkennen in de Rus Matvey Kanikovskiy, die vorig jaar de Europese titel veroverde.
15 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Voor Guusje Steenhuis zijn de WK in Boedapest op een teleurstelling uitgelopen. De judoka liep in haar eerste wedstrijd tegen Anna Monta Olek in de klasse tot 78 kilogram een blessure op en kon de Duitse vervolgens onvoldoende partij bieden. Steenhuis maakte de wedstrijd wel af, maar greep een aantal keren naar haar pijnlijke schouder. Ze verloor met een waza-ari.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Een kwart van de Nederlandse topsporters voelt zich onveilig en maakt nog steeds grensoverschrijdend gedrag mee. "Ze hebben wat meegemaakt wat ernstig of minder ernstig is, maar wel als ongewenst gedrag wordt ervaren", zei onderzoeker Marjan Olfers bij de presentatie van het onderzoek naar de topsportcultuur in Nederland.
17 uur geleden