Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC vindt geen bewijs voor racisme van Garbett richting Bokila

NAC vindt geen bewijs voor racisme van Garbett richting Bokila

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft geen bewijs gevonden voor het vermeende racisme tegen Willem II-aanvaller Jeremy Bokila door Matthew Garbett tijdens de wedstrijd van vorig weekeinde. Uit het onderzoek is "geen algehele conclusie te trekken, anders dan dat onduidelijk blijft wat er precies is gebeurd", verklaarde de club uit Breda.

NAC sprak tijdens het onderzoek naar het incident met de eigen spelers, Willem II en de arbitrage. Ook werden de video- en audiofragmenten bestudeerd, legde de club uit in een verklaring op de eigen website.

Daarnaast meldde de club dat uit eigen onderzoek is gebleken dat Garbett buiten zijn schuld om betrokken is geraakt bij dit incident. "Matthew is onterecht aangewezen als mogelijke dader en heeft hierdoor een emotionele en zware week achter de rug, waarbij hij te maken heeft gehad met bedreigingen aan het adres van hemzelf en zijn familie", aldus de club.

"Maatschappelijk is racisme terecht een belangrijk thema en we dienen dit volledig uit te bannen. Onze sympathie gaat dan ook uit naar mensen die hiermee te maken krijgen. We moeten echter ook beseffen dat er sprake kan zijn van een tweede onnodige gedupeerde, wanneer een aantijging onjuist is", schreef NAC.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

2 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

3 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

3 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

3 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

4 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

5 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

5 uur geleden