Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC vindt geen bewijs voor racisme van Garbett richting Bokila

NAC vindt geen bewijs voor racisme van Garbett richting Bokila

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft geen bewijs gevonden voor het vermeende racisme tegen Willem II-aanvaller Jeremy Bokila door Matthew Garbett tijdens de wedstrijd van vorig weekeinde. Uit het onderzoek is "geen algehele conclusie te trekken, anders dan dat onduidelijk blijft wat er precies is gebeurd", verklaarde de club uit Breda.

NAC sprak tijdens het onderzoek naar het incident met de eigen spelers, Willem II en de arbitrage. Ook werden de video- en audiofragmenten bestudeerd, legde de club uit in een verklaring op de eigen website.

Daarnaast meldde de club dat uit eigen onderzoek is gebleken dat Garbett buiten zijn schuld om betrokken is geraakt bij dit incident. "Matthew is onterecht aangewezen als mogelijke dader en heeft hierdoor een emotionele en zware week achter de rug, waarbij hij te maken heeft gehad met bedreigingen aan het adres van hemzelf en zijn familie", aldus de club.

"Maatschappelijk is racisme terecht een belangrijk thema en we dienen dit volledig uit te bannen. Onze sympathie gaat dan ook uit naar mensen die hiermee te maken krijgen. We moeten echter ook beseffen dat er sprake kan zijn van een tweede onnodige gedupeerde, wanneer een aantijging onjuist is", schreef NAC.

Meer uit Voetbal

Supporters Fortuna Sittard zaterdag niet welkom in Volendam

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.

2 uur geleden
Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

5 uur geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

6 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

7 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

8 uur geleden
Iraanse voetbalploeg stelt dat VS hun land niet kan weren van WK

TEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".

8 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder geblesseerde aanvaller Rodríguez

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.

10 uur geleden