NAC-uitblinker Schouten: je hebt altijd een kans
ALKMAAR (ANP) - Na de winst in de beker tegen PSV geloofde NAC Breda ook in de kwartfinale bij AZ in een stunt. "Je hebt altijd een kans", zei uitblinker Robin Schouten bij FOX Sports na de winst (3-1) van NAC. "Zo groot zijn de verschillen tussen ere- en eerste divisie nu ook weer niet. Al is AZ natuurlijk wel een van de moeilijkste tegenstanders die je kunt treffen."
Schouten werd geboren in Alkmaar, groeide op in Heiloo en speelde in zijn jeugd bij AZ. "Het is erg lekker om zo terug te komen", zei hij. Hij had een doelpunt en een assist. "Ik dacht bij die treffer: laat ik maar eens schieten tegen mijn oude club. Mijn medespelers stonden gedekt. En ja, hij ging er aardig in."
NAC als dé cupfighter van het seizoen, dat klopt volgens Schouten wel zo ongeveer. "We hebben in dit toernooi tot nu toe opvallende prestaties geleverd, terwijl we in de competitie in een 'dippie' zitten."
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
25 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.
6 uur geleden