NAC-uitblinker Schouten: je hebt altijd een kans
ALKMAAR (ANP) - Na de winst in de beker tegen PSV geloofde NAC Breda ook in de kwartfinale bij AZ in een stunt. "Je hebt altijd een kans", zei uitblinker Robin Schouten bij FOX Sports na de winst (3-1) van NAC. "Zo groot zijn de verschillen tussen ere- en eerste divisie nu ook weer niet. Al is AZ natuurlijk wel een van de moeilijkste tegenstanders die je kunt treffen."
Schouten werd geboren in Alkmaar, groeide op in Heiloo en speelde in zijn jeugd bij AZ. "Het is erg lekker om zo terug te komen", zei hij. Hij had een doelpunt en een assist. "Ik dacht bij die treffer: laat ik maar eens schieten tegen mijn oude club. Mijn medespelers stonden gedekt. En ja, hij ging er aardig in."
NAC als dé cupfighter van het seizoen, dat klopt volgens Schouten wel zo ongeveer. "We hebben in dit toernooi tot nu toe opvallende prestaties geleverd, terwijl we in de competitie in een 'dippie' zitten."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
11 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.
20 minuten geledenBRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.
21 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.
1 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.
1 dag geleden